Автомобильный держатель Promate MagView


Есть в наличии
226 грн.
Наличные:
226 грн
Безнал:
283 грн
249 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Promate MagView - автомобильный держатель

Чтобы комфортно чувствовать себя в дороге, не отвлекаясь принимать звонки по громкой связи и ориентироваться при помощи GPS, вам очень поможет магнитный держатель для мобильных устройств Promate MagView.
Конструкция держателя состоит из гибкого штока и магнитной головки, которая способна вращаться на 360 градусов. Это обеспечит возможность выставить крепление в самом удобном для вас
Читать полностью
Технічні параметри:

Promate MagView - автомобільний тримач

Щоб комфортно відчувати себе в дорозі, не відволікаючись приймати дзвінки по гучному зв'язку і орієнтуватися за допомогою GPS, вам дуже допоможе магнітний тримач для мобільних пристроїв Promate MagView.
Конструкція тримача складається з гнучкого штока і магнітної головки, яка здатна обертатися на 360 градусів. Це забезпечить можливість виставити кріплення в найзручнішому для вас положенні. Зафіксувати тримач можна на вітровому склі або приладової панелі автомобіля, кріплення здійснюється за рахунок наклейки на підставі приладу. Мобільний пристрій фіксується на тримачі за рахунок металевого диска, який постачається в комплекті. Диск наклеюється на спинку телефону і приєднується до магніту.
Кріплення самого тримача і магнітне кріплення є дуже надійними, вони здатні витримувати навіть сильну тряску автомобіля. Якісне виконання і міцні матеріали гарантують тривалий термін служби тримача.
Особливості:
- універсальний магнітний тримач;
- сумісний з різними мобільними пристроями;
- гнучкий корпус;
- поворотна головка;
- міцна фіксація.

Тип:
Для мобильных устройств
Бренд устройства:
Универсальные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Promate» в категории «Автомобильный держатель»
Показать все модели