Толщиномер CHY 113


Есть в наличии
2599 грн.
Наличные:
2599 грн
Безнал:
3249 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CHY 113 - толщиномер

Данный прибор используется при проверке автомобилей уже более 10 лет. За это время множество других производителей различного специального оборудования пытались сделать аналогичный прибор, но эта модель по прежнему лидирует в точности измерения, качестве и практичности. Простота и удобство в использовании этой модели позволяет даже самому неопытному автолюбителю досконально проверить толщину лакокрасочного слоя и
Читать полностью
Технічні параметри:

CHY 113 - товщиномір

Даний прилад використовується при перевірці автомобілів вже більше 10 років. За цей час безліч інших виробників різного спеціального устаткування намагалися зробити аналогічний прилад, але ця модель як і раніше лідирує в точності вимірювання, як і практичності. Простота і зручність у використанні цієї моделі дозволяє навіть самому недосвідченому автолюбителю досконально перевірити товщину лакофарбового шару і зробити безпомилковий висновок про стан автомобіля. Товщиномір CHY113 дійсно є тим високоякісним приладом, який служить роки і роки своїм користувачам і ніколи не підводить. Багато різних фірм (ASTA 113, TG-900, Horstek TC113) намагалося скопіювати толщиномер CHY113 і створити хоча б приблизно схожий за якістю прилад, але нікому не вдалося дібіться такої ж якості, хоча за зовнішнім виглядом їх зробили дуже схожими.

Переваги толщиномера CHY113

Зручність і простота у використанні: толщиномер CHY113 детально продуманий фахівцями заводу-виготовлювача і дуже зручно лежить в руці. Для роботи цим приладом користувачеві необхідно докласти толщиномер до тестованої поверхні і натиснути курок утримавши його протягом однієї секунди. На дисплеї прилади при цьому з'явиться результат вимірювання. Перевірка будь-якого автомобіля навіть у зовсім недосвідченого автолюбителя займе лічені хвилини.
Висока точність: прилад толщиномер моделі CHY113 має крок вимірювання всього 1 мікрон, що є 0,001 міліметра, тому від такого пристрою не зможе вислизнути ніяке навіть сама незначна зміна в товщині лакофарбового покриття.
Максимальна практичність: толщиномер CHY113 зі всієї великої кількості приладів вважається одним з найбільш безвідмовних і невибагливих. Дана модель абсолютно не вимагає періодичних налаштувань і калібрувань при перевірці автомобілів і бездоганно працює при будь-якій температурі навколишнього середовища.
Автоматичне відключення: толщиномер цієї моделі має функцію автоматичного відключення через 15 секунд бездіяльності, що дозволяє істотно збільшити термін служби елемента живлення.
Зручний дисплей: цифровий дисплей цього пристрою чітко і інформативно відображає в um або mils (в залежності від вибору користувача) результат вимірювання. Прилад тощіномер також оснащений підсвічуванням, що дозволить проводити вимірювання в умовах поганої освітленості.
Товщиномір CHY113 його принцип роботи.

Прилад толщиномер фарби CHY113 працює за допомогою принципу магнітної індукції і призначений для вимірювання товщини покриття на магнітному підставі. При діагностиці кузовів машин використовується на залізних і оцинкованих деталях. Слід зазначити зручність цієї моделі, так як вимірювання, вироблені цим приладом, за вибором користувача можуть здійснюватися як в мікронах, так і в мілідюймах.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Автоматичне вимкнення апарата через 15 секунд бездіяльності.
Цифровий ЖК дисплей, максимальне значення 1999.
Вбудована підсвітка дисплея.
Індикатор при розрядці батареї.
Швидкість вимірювань - 1 сек.
Час відгуку: 1 сек.
Поверхня проведення замірів: Чорні, магнітні метали (такі як чавун, сталь, для автомобілів в т.ч. оцинковані кузова).
Діапазон вимірювань: 0 до 1999μm.
(1mil = 25.4μm / мкм) (1μm = 1 мкм-мікрометр = 0,001 мм)
(1000μm = 1мм)
Найменша вимір: 0.1mils / 1μm.
Допустимі похибки вимірювань:
± (4 Одиниці) від 0 до ± 7.8mils
± (10 одиниць) від 0 до 199μm / мкм
± (3% + 4 Одиниці) від 7.9mils до 40 mils
± (3% + 10 одиниць) від 200μm / мкм до 1000μm / мкм
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ:

1 x прилад для визначення товщини ЛКП модель 113.
1 x калибровочная залізна пластина.
1 x пластикова калібрувальна пластина.
1 x чохол для носіння на поясі.
1 x батарея (встановлена в прилад).
1 x інструкція по експлуатації російською мовою.
Товщиномір поставляється з встановленим елементом живлення повністю налаштований і підготовлений до експлуатації. Отримавши його ви можете використовувати прилад за призначенням не виробляючи ніяких додаткових налаштувань.

Дисплей
ЖК
Питание дисплея
Прикуриватель

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CHY» в категории «Толщиномер»
Показать все модели