Нет в наличии
749 грн.
Наличные:
749 грн
Безнал:
899 грн
Приватбанк:
Гарантия
18 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Promate RoadGear - Многофункциональный мультитул

Отличный многофункциональный аксессуар Promate RoadGear станет отличным помощником для любого автомобилиста. В своем составе он содержит цифровой манометр и компактный мультитул.
Цифровой манометр очень прост в применении, достаточно снять колпачок, нажать кнопку ON, прижать датчик к ниппелю автомобильного колеса и посмотреть результат. На экране данные могут отображаться в трех
Читать полностью
Технічні параметри:

Promate RoadGear - Багатофункціональний мультитул

Відмінний багатофункціональний аксесуар Promate RoadGear стане відмінним помічником для будь-якого автомобіліста. У своєму складі він містить цифровий манометр і компактний мультитул.
Цифровий манометр дуже простий в застосуванні, досить зняти ковпачок, натиснути кнопку ON, притиснути датчик до ніпеля автомобільного колеса і подивитися результат. На екрані дані можуть відображатися в трьох одиницях виміру тиску PSI, BAR і KPA.
Мультитул містить 5 інструментів, серед яких викрутка шлицевая, викрутка хрестова, пасатижі, ножиці і різак. Крім цих інструментів корпус даного пристрою оснащений невеликим молотком і LED-ліхтариком. У разі аварійної ситуації, за допомогою різака можливо перерізати ремінь безпеки, а за допомогою молотка розбити вікно або лобове скло.
Пристрій виконаний в компактному і ергономічний дизайн, його зручно носити з собою і воно не займає багато місця. Для економії заряду батареї пристрій відключається автоматично через 90 секунд.

Количество инструментов
5

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Promate» в категории «Мультитул»
Показать все модели