Моторное масло OSM SINTY STABIL 5W-40 4л


Есть в наличии
350 грн.
Наличные:
350 грн
Безнал:
420 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
OSM SINTY STABIL 5W-40 1л - моторное масло

Полностью синтетическое моторное масло, имеющее в составе пакет уникальных присадок. Отвечает допускам Mercedes Benz (MB 229.1) и Renault (RN0700). Применимо для бензиновых и дизельных двигателей легковых автомобилей и фургонов.
Преимущества OSM SINTY STABIL SAE 5W-40:
Наличие в составе масла антифрикционных присадок снижает коэффициент трения, что благоприятно влияет на расход топлива и самого масла, а также снижает
Читать полностью
OSM SINTY STABIL 5W-40 1л - моторное масло

Повністю синтетичне моторне масло, що має в складі пакет унікальних присадок. Відповідає допускам Mercedes Benz (MB 229.1) і Renault (RN0700). Стосується для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів і фургонів.
Переваги OSM SINTY STABIL SAE 5W-40:
Наявність в складі масла антифрикційних присадок знижує коефіцієнт тертя, що сприятливо впливає на витрату палива і самого масла, а також знижує рівень шуму і вібрацій під час роботи двигуна.
Під час роботи утворює захисну плівку, яка запобігає безпосередньому контакту металевих поверхонь одна об одну і надійно захищає від зносу і відколів.
Володіє широким температурним діапазоном застосування, зберігає плинність і забезпечує легку прокачюваність масла по системі змазки при негативних температурах. Також масло не втрачає свою в'язкість при високих температурах, що робить його придатним для всесезонного застосування.
Миючі присадки дозволяють зберегти двигун в чистоті, видаляють продукти згорання палива і масла (у вигляді сажі і нагарні відкладень) з поверхонь елементів двигуна і перешкоджає їх виникненню. Також запобігає утворенню лаку на циліндрах і стінках поршнів, виключаючи ймовірність перегріву і заклинювання.

Тип
Синтетическое
Вязкость SAE
5W-40
Объем
4 (л)
Двигатель
бензиновый
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A3/B4
Классификация API
CF, SL
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «OSM» в категории «Моторное масло»
Показать все модели