Моторное масло OSM ULTRA STABIL 10W-40 1л


Заканчивается
65 грн.
Наличные:
65 грн
Безнал:
78 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
OSM ULTRA STABIL 10W-40 1л - моторное масло

ULTRA STABIL 10W-40 1л – полусинтетическое моторное масло, произведённое компанией OSM специально для европейского рынка. Соответствует классификациям API SJ/CF и ACEA A3/B4, а также допускам Mercedes-Benz (MB 229.1) и Volkswagen (VW 502 00/ 505 00). Это позволяет использовать масло в бензиновых или дизельных силовых агрегатов, требующих от масла соответствия данным значениям классификаций или ниже.
Масло отлично
Читать полностью
OSM ULTRA STABIL 10W-40 1л - моторна олія

ULTRA STABIL 10W-40 1л - напівсинтетичне моторне масло, вироблене компанією OSM спеціально для європейського ринку. Відповідає класифікаціям API SJ / CF і ACEA A3 / B4, а також допускам Mercedes-Benz (MB 229.1) і Volkswagen (VW 502 00/505 00). Це дозволяє використовувати масло в бензинових або дизельних силових агрегатах, що вимагають від масла відповідності даним значенням класифікацій або нижче.
Масло відмінно зарекомендувало себе на українському ринку, завдяки невисокій вартості і широкому температурному діапазону застосування.
Має властивість утворювати масляну плівку на вузлах і агрегатах двигуна, яка полегшує холодний пуск і захищає від зносу в перші обороти, до моменту прокачування масла через систему змащування - це особливо важливо при русі в міському режимі з частими зупинками двигуна.
Масло має підвищену зносостійкість і стійкість до піноутворення і окисленню. Зберігає свої мастильні та захисні властивості до моменту заміни.
Антикорозійні присадки виключають ймовірність виникнення іржі, а миючі - виникнення небажаних відкладень, які можуть привести до неполадок в роботі двигуна і виходу з ладу.

Тип
Полусинтетическое
Вязкость SAE
10W-40
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
Классификация ACEA
A3/B4
Классификация API
CF, SJ
Производство
Украина

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «OSM» в категории «Моторное масло»
Показать все модели