Смазка Wurth SILICON-SPRAY 0893221 500мл


Нет в наличии
161 грн.
Наличные:
161 грн
Безнал:
193 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Wurth SILICON-SPRAY 0893221 500мл - Силиконовая спрей-смазка

Когда механизм новый все работает, как часы, но через некоторое время все же нужна профилактика. Силиконовая спрей смазка Wuerth SILICON-SPRAY отлично подходит для улучшения работы и предотвращения поломок различных механизмов в автомобиле и в быту.
Данная смазка предназначена для распыления на пластиковые, резиновые, металлические, синтетические поверхности. Пластиковые
Читать полностью
Технічні параметри:

Wurth SILICON-SPRAY 0893221 500мл - Силіконова спрей-змазка

Коли механізм новий все працює, як годинник, але через деякий час все ж потрібна профілактика. Силіконова спрей мастило Wuerth SILICON-SPRAY відмінно підходить для поліпшення роботи та запобігання поломок різних механізмів в автомобілі і в побуті.
Дана мастило призначена для розпилення на пластикові, гумові, металеві, синтетичні поверхні. Пластикові деталі, такі як, наприклад, бампер після обробки засобом стають більш еластичними і глянсовими. Гумові деталі, такі як ущільнювачі або шини, набувають гнучкість і стійкість до замерзання. Також дана мастило застосовується для механізмів розсувних дверей, дверних петель, механізму блоку ременя безпеки, люка і багатьох інших. Спрей володіє антистатичним і ефектом і здатний захищати контакти від вологи. Після обробки рухомих деталей починають легше працювати, перестають скрипіти і потріскувати при експлуатації.
Засіб вироблено на основі мінерального масла, не має кольору і не залишає брудних слідів після обробки. Зручна форма спрею дозволяє рівномірно і ретельно обробити потрібні деталі. Даний засіб допоможе полегшити роботу і попередити поломку механізмів.
переваги:
- Застосовується для пластику, гуми, металу і синтетичних поверхонь;
- Зручна форма спрею;
- Полегшує монтажні роботи;
- Поліпшується робота механізмів.

Применение
для резины и пластика, для электроконтактов
Объем
500
Упаковка
баллончик
Основа
силиконовая
Бренд
Wurth

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Wurth» в категории «Смазка»
Показать все модели