Нет в наличии
424 грн.
Наличные:
424 грн
Безнал:
509 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
GNL Antifreeze G12 + 10л - Антифриз
Это охлаждающая жидкость карбоксилатного типа, изготовляется по специальной технологии органических кислот (ОАТ). В составе данного вещества нет таких элементов как амины, нитриты, нитраты, фосфаты и силикаты. Так же, этот антифриз может использоваться в радиаторах почти всех типов, за счет него, продлевается срок эксплуатации. Данный антифриз, обеспечивает всю систему от замерзания, коррозийного образования и перегревов, подойдет для
Читать полностью
GNL Antifreeze G12 + 10л - Антифриз
Це охолоджуюча рідина карбоксилатного типу, виготовляється за спеціальною технологією органічних кислот (ОАТ). У складі даної речовини немає таких елементів як аміни, нітрити, нітрати, фосфати і силікати. Так само, цей антифриз може використовуватися в радіаторах майже всіх типів, за рахунок нього, продовжується термін експлуатації. Даний антифриз, забезпечує всю систему від замерзання, корозійного освіти і перегрівів, підійде для охолоджувальної системи двигуна, виготовлених з будь-якого металу, в тому числі алюмінієвий і легкий сплав. За рахунок нього запобігає виникненню накипу та інших відкладень, забезпечується стабільна прохідність каналів радіатора і ефективна робота систем охолодження. Відмінний захист від електрохімічної і корозії кавітації. Може працювати майже з усіма видами гум і полімерних матеріалів.
Даний антифриз може пропрацювати до 5 років або 250000 км пробігу. Так що, якщо вам потрібен надійний антифриз, який не вимагає частої заміни, то це відмінний варіант для вас.

Тип
Антифриз
Класс
G12+
Особенность
готовый
Объем (л)
10
Основа
этиленгликоль
Производство
Украина
Упаковка
канистра металл

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «GNL» в категории «Антифриз»
Показать все модели