Есть в наличии
94 грн.
Наличные:
94 грн
Безнал:
113 грн
104 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Global MSH-CA-001 для Micro USB Black - Кабель синхронизации
При коротких или длительных поездках всегда необходимо быть на связи, и для этого поможет MicroUSB адаптер, который в народе известный как дата-кабель.
Он предназначается для подзарядки смартфона, видеорегистратора, gps-навигатора и другой как автомобильной так и домашней технике которая оснащена MicroUSB разъемом для подключения. Данный кабель используется не только для
Читать полностью
Технічні параметри:

Global MSH-CA-001 для Micro USB Black - Кабель синхронізації
При коротких або тривалих поїздках завжди необхідно бути на зв'язку, і для цього допоможе MicroUSB адаптер, який в народі відомий як дата-кабель.
Він призначається для підзарядки смартфона, відеореєстратора, gps-навігатора і інший як автомобільної так і домашньої техніки яка оснащена MicroUSB роз'ємом для підключення. Даний кабель використовується не тільки для зарядки і підзарядки гаджетів, але і для синхронізації з персональним комп'ютером і передачі даних.
Кабель виробника Global незважаючи на таку низьку вартість має непогані якісними даними. Жили кабелю виготовляється з якісного металевого сплаву. Ізоляція якої покриті жили виготовлена ​​з міцного полівінілхлориду. Висока міцність захищає нутрощі кабелю від невеликих ударів і пошкоджень. Всередині кабелю є екран з фольги який забезпечує швидку і якісну передачу цифрового сигналу. Максимальна швидкість переданих даних досягає до 480 Мб / сек, така швидкість не змусить Вас довго чекати при синхронізації пристрою з комп'ютером. При вході кабелю в коннектор є ребриста поверхня яка захищає кабель від передчасного зламу. Коннектори мають нікельоване покриття завдяки чому відбувається чудовий контакт між джерелом і споживачем сигналу.
Кабель зручний у використанні оскільки його довжина кабелю становить 30 сантиметрів, цього цілком достатньо для комфортного використання.
Висока швидкість передачі даних і якісне виконання - це основні якості, які зроблять цей кабель незамінним помічником в автомобілі і будинки.
особливості:
- кабель з роз'ємами USB і Micro USB;
- швидка передача даних;
- стійкість до зламів і пошкоджень;
- якісні матеріали виготовлення;
- тривалий термін служби.

Тип
MicroUSB адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Global» в категории «Адаптер»
Показать все модели