Нет в наличии
133 грн.
Наличные:
133 грн
Безнал:
160 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ALPINE C11 1л - Антифриз

Антифриз ALPINE C11 Y – это охлаждающая жидкость в концентрированной консистенции для автомобильных двигателей. Применяется в разбавленном виде в соответствии с таблицей предложенной производителем. Разбавлять средство следует дистиллированной водой, допускается разбавление водой из водопровода, не рекомендуется использовать воду из колодца, так как она содержит большое количество минералов, которые могут остаться
Читать полностью
Технічні параметри:

ALPINE C11 1л - Антифриз

Антифриз ALPINE C11 Y - це охолоджуюча рідина в концентрованої суміші для автомобільних двигунів. Застосовується в розведеному вигляді відповідно до таблиці запропонованої виробником. Розбавляти засіб слід дистильованою водою, допускається розведення водою з водопроводу, не рекомендується використовувати воду з колодязя, так як вона містить велику кількість мінералів, які можуть залишитися на деталях двигуна у вигляді нальоту. Даний антифриз відмінно підходить для двигунів, виготовлених з різних металів, чавуну, міді та інших. Рідина є безпечною для пластикових і гумових деталей, не руйнує шланги, патрубки, прокладки.
Даний антифриз має жовтий колір, він більш екологічно чистий, ніж наприклад, стандартний антифриз синього кольору. Якщо з якоїсь причини антифриз витік з системи, він завдасть набагато менше шкоди навколишньому середовищу, ніж стандартні антифризи. Також даний антифриз є оригінальною охолоджувальною рідиною в автомобілях Renault, Sitroen і Volvo.
Таблиця розведення антифризу
Антифриз / Вода / Температура:
1/1 / -36С
1 / 1,5 / 24С
1/2 / 18С
відповідності:
- ASTM D 3306;
- SAE J 1034.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Особенность
концентрат
Цвет
желтый
Объем (л)
1
Основа
этиленгликоль
Производство
Германия
Упаковка
бутылка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Антифриз»
Показать все модели