Антифриз Alpine C11 G11 желтый -80°C 5л


Есть в наличии
531 грн.
Наличные:
531 грн
Безнал:
664 грн
Приватбанк:
569 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ALPINE C11 G11 желтый -80°C 5л - Антифриз

Антифриз ALPINE C11 G11 желтый -80°C 5л – это охлаждающая жидкость в концентрированной консистенции с температурой замерзания -80 градусов для автомобильных двигателей. Применяется в разбавленном виде в соответствии с таблицей предложенной производителем. Разбавлять средство следует дистиллированной водой, допускается разбавление водой из водопровода, не рекомендуется использовать воду из колодца,
Читать полностью
Технічні параметри:

ALPINE C11 G11 жовтий -80°C 5л - Антифриз

Антифриз ALPINE C11 G11 жовтий -80°C 5л - це охолоджуюча рідина в концентрованому вигляді з температурою замерзання -80 градусів для автомобільних двигунів. Застосовується в розведеному вигляді відповідно до таблиці запропонованої виробником. Розбавляти засіб слід дистильованою водою, допускається розведення водою з водопроводу, не рекомендується використовувати воду з колодязя, так як вона містить велику кількість мінералів, які можуть залишитися на деталях двигуна у вигляді нальоту. Даний антифриз відмінно підходить для двигунів, виготовлених з різних металів, чавуну, міді та інших. Рідина є безпечною для пластикових і гумових деталей, не руйнує шланги, патрубки, прокладки.
Даний антифриз має жовтий колір, він більш екологічно чистий, ніж наприклад, стандартний антифриз синього кольору. Якщо з якоїсь причини антифриз витік з системи, він завдасть набагато менше шкоди навколишньому середовищу, ніж стандартні антифризи. Також даний антифриз є оригінальною охолоджувальною рідиною в автомобілях Renault, Sitroen і Volvo.
За допомогою використання антифризу забезпечується стабільне функціонування системи двигуна авто. Антифриз побудований на основі передових технологій, відрізняється високою хімічною стабільністю і високою теплопровідністю.
Базові компоненти даного антифризу - це комбінація етиленгліколю і силікатних присадок, забезпечують надійний захист системи охолодження автомобіля.
Надійні спеціальні присадки, які є в складі антифризу забезпечують хорошу змазку системи охолодження, запобігають розсиханню і зміні структури гумових і пластикових елементів (ущільнювачі і т.д.), сприяють продовженню терміну їх корисної дії.

Відповідності:
- ASTM D 3306;
- SAE J 1034.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Особенность
концентрат
Цвет
желтый
Объем (л)
1.5
Основа
этиленгликоль
Производство
Германия
Срок эксплуатации
до 3 лет
Упаковка
канистра пластиковая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Антифриз»
Показать все модели