Антифриз Alpine C11 G11 синий -80°C 5л


Есть в наличии
517 грн.
Наличные:
517 грн
Безнал:
620 грн
Приватбанк:
524 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ALPINE C11 G11 синий -80°C 5л - Антифриз

Концентрированный антифриз ALPINE C11 - это жидкость, которая предотвращает замерзание или перегрев двигателя, а также препятствует появлению коррозии на механизмах и деталях двигателя. Данный антифриз не содержит вредных веществ, таких как фосфаты, нитраты, амины и отлично подходит для алюминиевых деталей радиатора, блока цилиндров и других. Подходит для круглогодичного использования. Температура
Читать полностью
Технічні параметри:

ALPINE C11 G11 синій -80°C 5л - Антифриз

Концентрований антифриз ALPINE C11 - це рідина, яка запобігає замерзанню або перегрів двигуна, а також перешкоджає появі корозії на механізмах і деталях двигуна. Даний антифриз не містить шкідливих речовин, таких як фосфати, нітрати, аміни і відмінно підходить для алюмінієвих деталей радіатора, блоку циліндрів і інших. Підходить для цілорічного використання. Температура при якій замерзає дана рідина становить -80 градусів, а концентрована форма передбачає розведення водою в пропорціях, відповідних до рекомендацій виробника.
За допомогою використання антифризу ALPINE C11 G11 синій -80°C 5л забезпечується стабільне функціонування системи двигуна авто. Антифриз побудований на основі передових технологій, відрізняється високою хімічною стабільністю і високою теплопровідністю.
Базові компоненти даного антифризу - це комбінація етиленгліколю і силікатних присадок, забезпечують надійний захист системи охолодження автомобіля.
Надійні спеціальні присадки, які є в складі антифризу забезпечують хорошу змазку системи охолодження, запобігають розсиханню і зміні структури гумових і пластикових елементів (ущільнювачі і т.д.), сприяють продовженню терміну їх корисної дії.

Специфікації:
- ASTM D 3306;
- SAE J тисячу тридцять чотири;
- AFNOR R-15-601;
- BS 6580: тисячу дев'ятсот дев'яносто два.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Особенность
концентрат
Цвет
синий
Объем (л)
5
Основа
этиленгликоль
Производство
Германия
Срок эксплуатации
до 3 лет
Упаковка
канистра пластиковая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Антифриз»
Показать все модели