Антифриз Alpine C12 G12, G12+ фиолетовый -80°C 5л


Есть в наличии
605 грн.
Наличные:
605 грн
Безнал:
756 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ALPINE C12 G12, G12+ фиолетовый -80°C 5л - Антифриз

Антифриз ALPINE C12 является жидким теплоносителем длительного действия. Прекрасно взаимодействует с двигателями из чугуна, меди, а также легких металлов. В своем составе не содержит вредных веществ, как, например, фосфаты, нитраты или силикаты. Имеет форму концентрата, которая подразумевает разбавление при помощи дистиллированной воды в необходимом для вас соотношении. Если разбавить
Читать полностью
Технічні параметри:

ALPINE C12 G12, G12+ фиолетовый -80°C 5л - Антифриз

Антифриз ALPINE C12 є рідким теплоносієм тривалої дії. Прекрасно взаємодіє з двигунами з чавуну, міді, а також легких металів. У своєму складі не містить шкідливих речовин, як, наприклад, фосфати, нітрати або силікати. Має форму концентрату, яка потребує розведення за допомогою дистильованої води в необхідному для вас співвідношенні. Якщо розбавити цю рідину водою один до одного, отримаєте температуру замерзання -34 градуса, якщо один до двох, антифриз буде замерзати при -18 градусах. Даний антифриз не робить шкідливого впливу на алюмінієві деталі радіатора, а також безпечний для пластикових і гумових складових механізмів.
Даний антифриз класу G12, G12+ добре захищає систему охолодження, утворюючи надійний захисний шар на поверхнях. Антифриз має антикорозійні властивості, захищає від кавітаційного руйнування, замерзання, підвищує температуру кипіння.
Переваги використання антифризу: недопускає піноутворення, має хороші технічні характеристики, забезпечує довгостроковий хороший захист системи двигуна.
За допомогою використання цього антифризу забезпечується стабільне функціонування системи двигуна авто. Антифриз побудований на основі передових технологій, відрізняється високою хімічною стабільністю і високою теплопровідністю.

ALPINE C12 прекрасно справляється зі своїм прямим призначенням - захищає двигун від перегріву в літню пору і запобігає замерзанню взимку. Рекомендований для використання в усі сезони року. Має допуск виробника VW TL 774 D / F.
Особливості антифризу:
- температура замерзання -80 градусів;
- не шкодить алюмінієвим деталям;
- розбавляється дистильованою водою.

Тип
Антифриз
Класс
G12, G12+
Особенность
концентрат
Цвет
фиолетовый
Объем (л)
5
Основа
этиленгликоль
Производство
Германия
Срок эксплуатации
до 5 лет
Упаковка
канистра пластиковая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Антифриз»
Показать все модели