Аксессуар раздела автотуризм DexShell ThermFit Gloves DG326S


Нет в наличии
756 грн.
Наличные:
756 грн
Безнал:
907 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DexShell ThermFit Gloves DG326S - Водонепроницаемые перчатки

Размер - S

Благодаря водонепроницаемым перчаткам DexShell ThermFit ваши руки останутся сухими и не замерзнут в холодное время года. Благодаря современной мембране, изобретенной в Англии, перчатки не пропускают воду и эффективно защищают от ветра. На зимней рыбалке, на охоте или в зимнем туристическом походе в перчатках DexShell будет тепло и комфортно.

—Главный
Читать полностью
Технічні параметри:

DexShell ThermFit Gloves DG326S - Водонепроникні рукавички

Розмір - S

Завдяки водонепроникним рукавичкам DexShell ThermFit ваші руки залишаться сухими і не замерзнуть в холодну пору року. Завдяки сучасній мембрані, винайденої в Англії, рукавички не пропускають воду і ефективно захищають від вітру. На зимовій риболовлі, на полюванні або в зимовому туристичному поході в рукавичках DexShell буде тепло і комфортно.

-головний Функціональний шар - мембрана Porelle®, яка виробляється в Англії. Саме вона робить рукавички DexShell водонепроникними і «дихаючими». Працює еластична і міцна мембрана Porelle® завдяки різниці температур всередині і зовні рукавичок.


-Внутрішній Шар складається з влагоотводящие волокна Thermolite®, яке виробляється американською компанією DuPont, допомагає підтримувати постійну температуру всередині рукавичок. Завдяки особливій структурі волокна Thermolite® внутрішня частина рукавичок дуже швидко сохне після прання.


-Зовнішній Нейлоновий шар робить рукавички DexShell стійкими до пошкоджень, щільними і комфортно прилеглими. Особливість моделі DexShell ThermFit - спеціальне захисне покриття на стороні долоні не дозволить рукавичок ковзати, навіть якщо зовнішній шар рукавичок намокне.

Характеристики:
Зовнішній шар: 98% зносостійкий нейлон, 2% еластан

Мембранна вставка: еластична, водонепроникна і дихаюча мембрана Porelle ®

Внутрішній шар: 95% волокно Thermolite®, 2% нейлон, 1% еластан

Тип
Водонепроницаемая одежда

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DexShell» в категории «Аксессуар раздела автотуризм»
Показать все модели