Антифриз Alpine C11 G11 зеленый -80°C 5л


Есть в наличии
530 грн.
Наличные:
530 грн
Безнал:
663 грн
Приватбанк:
563 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ALPINE C11 G11 зеленый -80°C 5л - антифриз концентрат

Нормальное функционирование двигателя авто и его элементов можно обеспечить только с помощью использования антифриза премиум-класса.
Данный антифриз класса G11 хорошо защищает систему охлаждения, образовывая надежный защитный слой на поверхностях. Антифриз обладает антикоррозионными свойствами, защищает от кавитационного разрушения.
Преимущества использования антифриза:
Читать полностью
Технічні параметри:

ALPINE C11 G11 зелений -80°C 5л - антифриз концентрат

Нормальне функціонування двигуна авто і його елементів можна забезпечити тільки за допомогою використання антифризу преміум-класу.
Даний антифриз класу G11 добре захищає систему охолодження, утворюючи надійний захисний шар на поверхнях. Антифриз має антикорозійні властивості, захищає від кавітаційного руйнування.
Переваги використання антифризу: недопускає піноутворення, має хороші технічні характеристики, забезпечує довгостроковий хороший захист системи двигуна.
За допомогою використання цього антифризу забезпечується стабільне функціонування системи двигуна авто. Антифриз побудований на основі передових технологій, відрізняється високою хімічною стабільністю і високою теплопровідністю.
Базові компоненти даного антифризу - це комбінація етиленгліколю і силікатних присадок, забезпечують надійний захист системи охолодження автомобіля.
Надійні спеціальні присадки, які є в складі антифризу забезпечують хорошу змазку системи охолодження, запобігають розсиханню і зміні структури гумових і пластикових елементів (ущільнювачі і т.д.), сприяють продовженню терміну їх корисної дії.
Концентрат антифриз ALPINE C11 Kühlerfrostschutz зелений 5л ідеально підходить для алюмінієвих деталей і використовується для водоохолоджуючих двигунів автомобілів. Антифриз здатний запобігти корозії і замерзання радіатора. Важливо що даний засіб не має негативного впливу на ущільнювач головки блоку циліндрів і стан шлангів системи охолодження. Антифриз концентрат ALPINE є високоякісним доглядаючим засобом для автомобілів.

Специфікації:
ASTM D 3306
SAE J 1034

Тип
Антифриз
Класс
G11
Особенность
концентрат
Цвет
зеленый
Объем (л)
5
Основа
этиленгликоль
Производство
Германия
Срок эксплуатации
до 3 лет
Упаковка
канистра пластиковая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Антифриз»
Показать все модели