Антифриз Alpine Kuhlerfrostschutz C11 Green -36°C 5л


Есть в наличии
329 грн.
Наличные:
329 грн
Безнал:
411 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ALPINE Kuhlerfrostschutz C11 Green -36°C 5л - Антифриз

Антифриз C11 Kühlerfrostschutz -36 °C зеленый 5л идеально подходит для алюминиевых деталей и используется для водоохлаждаемых двигателей автомобилей. Антифриз способен предотвратить коррозию и замерзание радиатора. Важно что данное средство не имеет негативного влияния на уплотнитель головки блока цилиндров и состояние шлангов системы охлаждения. Антифриз ALPINE является
Читать полностью
Технічні параметри:

ALPINE Kuhlerfrostschutz C11 Green -36°C 5л - Антифриз

Антифриз ALPINE C11 Kühlerfrostschutz -36 °C зелений 5л ідеально підходить для алюмінієвих деталей і використовується для водоохолоджуючих двигунів автомобілів. Антифриз здатний запобігти корозії і замерзання радіатора. Важливо що даний засіб не має негативного впливу на ущільнювач головки блоку циліндрів і стан шлангів системи охолодження. Антифриз ALPINE є високоякісним доглядаючим засобом для автомобілів.
За допомогою використання антифризу ALPINE Kuhlerfrostschutz C11 Green -36°C 5л забезпечується стабільне функціонування системи двигуна авто. Антифриз побудований на основі передових технологій, відрізняється високою хімічною стабільністю і високою теплопровідністю.
Базові компоненти даного антифризу - це комбінація етиленгліколю і силікатних присадок, забезпечують надійний захист системи охолодження автомобіля.
Надійні спеціальні присадки, які є в складі антифризу забезпечують хорошу змазку системи охолодження, запобігають розсиханню і зміні структури гумових і пластикових елементів (ущільнювачі і т.д.), сприяють продовженню терміну їх корисної дії.

Специфікації:
ASTM D 3306
SAE J 1034

Тип
Антифриз
Класс
G11
Особенность
готовый
Цвет
зеленый
Объем (л)
5
Основа
этиленгликоль
Производство
Германия
Срок эксплуатации
до 3 лет
Упаковка
канистра пластиковая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Антифриз»
Показать все модели