Антифриз NOWAX ANTIFREEZE G11 GREEN 5kg NX05003


Есть в наличии
208 грн.
Наличные:
208 грн
Безнал:
260 грн
220 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
NOWAX ANTIFREEZE G11 GREEN 5kg NX05003 - антифриз
Это антифриз на этиленгликоле и специальных добавок карбоксилатных предназначен для заполнения систем охлаждения всех типов двигателей легковых автомобилей (включая алюминий) и других подразделений теплообменных. Она защищает от коррозии и замерзания, повышает температуру кипения. Рабочая температура двигателя до - 42 ° C. Это не оказывает отрицательного влияния на уплотнения, сопла, прокладок и шлангов блока главного
Читать полностью
NOWAX ANTIFREEZE G11 GREEN 5kg NX05003 - антифриз
Це антифриз на етиленгліколь і спеціальних добавок карбоксилатних призначений для заповнення систем охолодження всіх типів двигунів легкових автомобілів (включаючи алюміній) та інших підрозділів теплообмінних. Вона захищає від корозії й замерзання, підвищує температуру кипіння. Робоча температура двигуна до - 42 ° C. Це не робить негативного впливу на ущільнення, сопла, прокладок і шлангів блоку головного циліндра. Не містить нітритів, амінів, фосфатів, боратів і силікатів.
Склад: Моноетиленгліколь, інгібітори корозії карбоксилатних пакет, дистильована вода, барвник, піногасник.
Спосіб застосування:
Злити стару рідину з системи охолодження, промийте його. Налийте в антифриз Nowax до необхідного рівня. Цей тип антифризу рекомендується міняти 1 раз в 5 років. Не слід змішувати.
Якщо дане речовина потрапила на шкіру або в очі, потрібно промити водою, і при необхідності звернутися до лікаря. Після контакту зі шкірою промити водою з милом. Якщо речовина потрапила всередину то потрібно відразу звернутися до лікаря і показати етикетку. Зберігайте в недоступному для дітей місці!
Термін придатності 5 років з дати виготовлення (дивіться на упаковці), за умови дотримання правил зберігання цілісності упаковки.

Тип
Антифриз
Объем
1 (л)
Класс
G11
Особенность
Готовый состав
Цвет
Зеленый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOWAX» в категории «Антифриз»
Показать все модели