Трансмиссионное масло Alpine ATF DEXRON VI 5л


Нет в наличии
1041 грн.
Наличные:
1041 грн
Безнал:
1249 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
ALPINE ATF DEXRON VI 5л - трансмиссионное масло

Жидкость, обеспечивающая защиту трансмиссии в любое время года и и при любых значениях нагрузок. Жидкость произведена по особой фирменной технологии специально для автоматических коробок передач производства General Motors – Hydramatic, после 2006 года выпуска. Также, масло может использоваться в рулевых механизмах, гидротрансформаторах и иных гидравлических системах, которые требуют от масла соответствия допускам GM
Читать полностью
ALPINE ATF DEXRON VI 5л - трансмісійна олива

Рідина, що забезпечує захист трансмісії в будь-який час року і за будь-яких значеннях навантажень. Рідина вироблена по особливій фірмовій технології спеціально для автоматичних коробок передач виробництва General Motors - Hydramatic, після 2006 року випуску. Також, масло може використовуватися в рульових механізмах, гідротрансформаторах та інших гідравлічних системах, які вимагають від масла відповідності допускам GM Dexron II (D / E), Dexron III (G / H), Dexron VI і Mercedes-Benz (236.41).
Виробляється на синтетичній основі в поєднанні з сучасними, спеціально відібраними присадками, завдяки яким забезпечуються наступні переваги:
Високий індекс в'язкості і міцність на зсув - надійний захист навіть при особливо високих навантаженнях, наприклад, в умовах швидкісної їзди або руху по бездоріжжю.
Окислювальна стійкість і стійкість і зносу - дозволяє зберігати рідини свої мастильні та захисні властивості на термін до двох разів триваліший, ніж у ATF рідин інших виробників.
Здатність зберігати свою оптимальну в'язкість і плинність при будь-якій температурі забезпечує чітке і плавне перемикання передач як в зимовий, так і в літній періоди.
Відсутність піноутворення і нейтральність по відношенню до ущільнювачів і матеріалами з кольорових металів.

Базовое масло
Синтетическое
Вязкость
ATF
Применение
АКПП
Объем
5 (л)
Допуск General Motors, Opel
Dexron VI, Dexron II E, Dexron II D, Dexron III H, Dexron III G
Допуск Mercedes Benz
MB 236.41
Производство
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели