Нет в наличии
779 грн.
Наличные:
779 грн
Безнал:
935 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Wiha W26765 - Клещи переставные

Клещи переставные W26765 от всемирно известного немецкого производителя Wiha. Общая длина инструмента составляет 250 мм. Максимальный захват зева 50 мм.
Ключ предназначен для работы с трубами и их соединениями, различными гайками, муфтами, болтами имеющими круглое, квадратное или шестигранное сечение. Сквозной шарнир легко и точно настраивается непосредственно на захватываемом предмете. Подгон размера
Читать полностью
Технічні параметри:

Wiha W26765 - Кліщі переставні

Кліщі переставні W26765 від всесвітньо відомого німецького виробника Wiha. Загальна довжина інструменту становить 250 мм. Максимальнt захоплення зіву 50 мм.
Ключ призначений для роботи з трубами і їх зьеднаннями, різними гайками, муфтами, болтами які мають круглеий, квадратнеий або шестигранний перетин. Наскрізний шарнір легко і точно налаштовується безпосередньо на захоплюємому предметі. Підгін розміру зіва і фіксація відбувається практично миттєво за допомогою натискання кнопки розташованої на шийці інструменту. Губки максимально комфортно підійдуть для деталей шестигранного або квадратного перетину. Насічки щільно фіксують деталь і не дозволяють їй прослизати під час роботи. Надтонка головка дозволяє працювати в найбільш важкодоступних, вузьких місцях. Губки були піддані додатковій індукційної загартуванню.
Виробляються кліщі переставні W26765 з інструментальної хромванадіймолібденової стали з наступною термічною обробкою. Сплав має високі показники міцності, зносостійкості, гнучкості. Стійкий до корозійного впливу. Поверхня інструменту воронована. Чохли для ручок виготовляються з неслизького полімеру. Збільшують зчеплення між рукою і інструментом під час роботи.
Інструмент прекрасно підійде як для професійного, так і для побутового використання. Висока німецька якість перевищить всі ваші очікування.

Длина
250 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Wiha» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели