Клещи переставные Wilton 91000.16066


Нет в наличии
205 грн.
Наличные:
205 грн
Безнал:
246 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Wilton 91000.16066 - Клещи переставные

Клещи переставные 91000.16066 от американского бренда Wilthon.
Инструмент являет собой разновидность разводного ключа и предназначен для работы с трубами, трубными соединениями, муфтами, гайками, болтами и другими резьбовыми деталями с круглым, шестигранным и прочими типами профиля. Активно используются в сантехнических работах при монтаже или демонтаже труб. Особый переставной механизм
Читать полностью
Технічні параметри:

Wilton 91000.16066 - Кліщі переставні

Кліщі переставні 91000.16066 від американського бренду Wilthon.
Інструмент являє собою різновид розвідного ключа і призначений для роботи з трубами, трубними з'єднаннями, муфтами, гайками, болтами та іншими різьбовими деталями з круглим, шестигранним та іншими типами профілю. Активно використовуються в сантехнічних роботах при монтажі або демонтажі труб. Особливий переставний механізм дозволяє натисненням однієї кнопки збільшити або зменшити розмір захоплення. Для більшої зручності цю операцію можна проводити безпосередньо на самій деталі. Насічки на робочій поверхні дозволяють нерухомо зафіксувати утримувану деталь, не дають їй прослизати. У комплексі з довгими ручками, інструмент здатний зірвати саму стійку прикипівшу або закисшу гайку. Незамінний для таких ситуацій. Ширина захоплення зіву - 35 мм.
Виготовляються кліщі з легованої сталі хромованадіеваого сплаву. Матеріал часто використовується для виробництва різних деталей і інструменту де в першу чергу стоять показники міцності і стійкості до корозії. Стійкий до механічної дії і сколів, досить довговічний. Поверх нанесено оксидоване покриття. Губки полірованими. Загальна довжина - 200 мм.
Рукояті двокомпонентні. Основну частину становить спеціальна пластмаса, Накладки виготовляються з гуми. Пластик додає жорсткості конструкції, не дає ручкам прокручуватися. Гума, в свою чергу, значно збільшує зчеплення між долонею і самим ключем, перешкоджає прослизанню під час роботи.
Добре підходить для професійного використання. Але також знайде масу застосувань в побуті.

Длина
200 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Wilton» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели