Моторное масло Yukoil М-10Г2к 5л


Нет в наличии
200 грн.
Наличные:
200 грн
Безнал:
250 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Yukoil М-10Г2к 5л - Моторное масло

Масло Yukoil М-10Г2к создано для тяжелой автомобильной техники с дизельными двигателями с наддувом или без, в том числе для трактов и автомобилей марок КамАЗ, ЗИЛ, Икарус и подобных.
Основа данного масла минеральная и содержит пакет оптимально подобранных присадок, это делает возможным использование его при различных температурах и интенсивных нагрузках. Благодаря качественному составу, масло
Читать полностью
Технічні параметри:

Yukoil М-10Г2к 5л - Моторне мастило

Масло Yukoil М-10Г2к створено для важкої автомобільної техніки з дизельними двигунами з наддувом або без, в тому числі для трактів і автомобілів марок КамАЗ, ЗІЛ, Ікарус і подібних.
Основа даного масла мінеральна і містить пакет оптимально підібраних присадок, це робить можливим використання його при різних температурах і інтенсивних навантаженнях. Завдяки якісному складу, масло здатне нейтралізувати кислоти і відкладення, які скупчилися за роки експлуатації механізмів. За рахунок миючих властивостей гарантується чистота двигуна, а також захист від появи корозії і нальоту, які можуть негативно позначитися на роботі двигуна. Масло має хороші змащувальні властивості і забезпечить збільшений термін заміни. Масло Yukoil М-10Г2к найкраще підходить для експлуатації в теплий період року, тому що має високо термічної стійкістю і має рабою температуру до 40˚С.
Важка автомобільна техніка вимагає особливого догляду, так як працює вона в складних умовах. Масло Yukoil М-10Г2к подбає про дизельному двигуні такої техніки і забезпечить надійну роботу протягом тривалого часу.
Особливості та характеристики:
- при температурі 100 ˚ кінематична в'язкість становить 11.16 мм² / с;
- щільність при температурі 20˚С 887 кг / м³;
- індекс в'язкості 95;
- лужне число 6.6 мг КОН / г;
- спалах у відкритому тиглі при температурі 234 ˚С;
- застигає при температурі -18˚С.

Тип
Минеральное
Двигатель
дизельный
По типу применения
грузовые авто
Классификация API
CC

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Yukoil» в категории «Моторное масло»
Показать все модели