Червячный хомут CarLife 12 - 18 9mm W1


Нет в наличии
3 грн.
Наличные:
3 грн
Безнал:
4 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CarLife 12 - 18 9mm W1 - хомут

Тип: хомут
Материал: металл
Зажим: червячный
Размер: 12-18
Ширина: 9 мм
Металлические хомуты CarLife – это хорошо зарекомендовавшие себя крепежные элементы, которые обеспечивают высокую прочность и герметичность соединений. Металлические хомуты применяются достаточно широко и особенно востребованы в автомобильной промышленности, а также в работах по установке сантехнических,
Читать полностью
Технічні параметри:

CarLife 12 - 18 9mm W1 - хомут

Тип: хомут
Матеріал: метал
Затиск: черв'ячний
Розмір: 12-18
Ширина: 9 мм
Металеві хомути CarLife - це елементи кріплення, що добре зарекомендували себе, і які забезпечують високу міцність і герметичність з'єднань. Металеві хомути застосовуються досить широко і особливо затребувані в автомобільній промисловості, а також в роботах по установці сантехнічних, вентиляційних та опалювальних систем. За допомогою таких хомутів можна легко поєднати різні трубки, шланги, циліндри та інші елементи, які мають круглий профіль.
Черв'ячний тип з'єднання хомута характеризується надійністю, простотою у використанні і високим моментом затяжки. Конструкція черв'ячного хомута передбачає наявність своєрідної різьби у вигляді насічок на тілі хомута, а також затягуючого болта з шестигранною головкою і плоским шліцом. Шляхом закручування болта здійснюється затягування хомута. Завдяки наявності болта, що має і шестигранний профіль головки, і внутрішній шліц Slot, є можливість затягувати болт за допомогою викрутки або торцевої головки, що допоможе домогтися максимального ступеня фіксації.
Хомути виготовлені з оцинкованої сталі, яка має високі механічні характеристиками і не схильна до корозії. Відповідно, якщо такий хомут буде встановлений на вулиці або в умовах агресивного середовища, він довгий час не втратить своїх якостей.
Металеві хомути вигідно відрізняються від пластикових здатністю витримувати значні навантаження, можливістю забезпечувати високий момент затяжки, а також можливістю багаторазового використання.

Тип
Червячный хомут
Материал
оцинкованный металл
Использование
многоразовые
Цвет
серый
Ширина
9 (мм)
Минимальный диаметр
12 (мм)
Максимальный диаметр
18 (мм)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CarLife» в категории «Хомуты»
Показать все модели