Есть в наличии
175 грн.
Наличные:
175 грн
Безнал:
210 грн
188 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Molder G11 синий -80°C KF-015-G11 1,5л - Антифриз

Антифриз с выраженными противокоррозионными свойствами. Произведён на основе моноэтиленгликоля с добавлением особо подобранных активных присадок, которые обеспечивают надёжную и стабильную работу системы охлаждения на весь период использования антифриза. Является универсальным продуктом и может использоваться в большинстве систем охлаждения ДВС.
Преимущества:
Антифриз обладает
Читать полностью
Технічні параметри:

Molder G11 синий -80°C KF-015-G11 1,5л - Антифриз

Антифриз з вираженими антикорозійними властивостями. Зроблено на основі моноетиленгліколю з додаванням особливо підібраних активних присадок, які забезпечують надійну і стабільну роботу системи охолодження на весь період використання антифризу. Є універсальним продуктом і може використовуватися в більшості систем охолодження ДВС.
переваги:
Антифриз має високі значеннями теплоємності і теплопереносу - ефективно відводить зайве тепло від вузлів і агрегатів, забезпечуючи їм стабільно-оптимальну температуру для максимально продуктивної роботи.
Антикорозійні присадки запобігають утворенню іржі, кавітаційної корозії і корозії алюмінієвих поверхонь, істотно продовжуючи їх термін служби. Рідина володіє консервуючими властивостями - ізолює раніше уражені ділянки і не допускає збільшення площі ураження.
Рідина має вкрай низькою температурою кристалізації, яка дорівнює -80 градусів Цельсія і високою точкою кипіння, завдяки чому система не замерзає в зимовий період і не перегрівається в літній.
Хімічна стабільність і стійкість до окислення гарантує стабільну роботу антифризу протягом тривалого інтервалу часу до 3 років.
Є концентратом - вимагає розведення водою перед використанням.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Цвет
синий
Особенность
концентрат
Объем (л)
1.5
Основа
этиленгликоль
Упаковка
бутылка
Срок эксплуатации
до 3 лет
Производство
Германия
Бренд
Molder

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Molder» в категории «Антифриз»
Показать все модели