Заканчивается
1075 грн.
Наличные:
1075 грн
Безнал:
1290 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DWM-502 - Модуль управления стеклоподъемниками

Модуль предназначен для последовательного управления четырьмя стеклоподъемниками и люком автомобиля в одном направлении, при условии наличия в автомобиле установленных электроприводов. Управление модулем может осуществляться от сигнала, формируемого автомобильной сигнализацией или другим устройством при постановке на охрану или закрытии замков дверей, для чего предусмотрены «отрицательный» или
Читать полностью


Pandora DWM-502 - Модуль управління склопідйомниками

Модуль призначений для послідовного управління чотирма склопідйомниками і люком автомобіля в одному напрямку, за умови наявності в автомобілі встановлених електроприводів. Управління модулем може здійснюватися від сигналу, який формується автомобільної сигналізацією або іншим пристроєм при постановці на охорону або закриття замків дверей, для чого передбачені «негативний» або «позитивний» запускають входи.

Модуль встановлюється стаціонарно на автотранспортному засобі і підключається до штатної проводці з напругою +12 В і загальним негативним висновком акумуляторної батареї, сполученим на масу. Модуль має кліматичне виконання У-2.1 (N-2.1) по ГОСТ 15150-69 і розрахований на експлуатацію при температурі навколишнього середовища від -40 до +850 С.

Всі компоненти модуля, що входять в комплект, повинні встановлюватися тільки в салоні автомобіля. Захист корпусу модуля від попадання води - категорія IP40 по ГОСТ 14254-96. Модуль розроблений і проведений з дотриманням вимог по ГОСТ Р 50905-96.

Модуль може управлятися сигналом як «позитивною», так і «негативної» полярності. Для цього необхідно підключити керуючий висновок охоронної системи відповідно до «Жовтого» або «Жовто / Чорному» висновку модуля. Тривалість імпульсу, що запускає повинна бути не менш 300мс (0,3 сек).

Склопідйомники включаються модулем послідовно, після подачі імпульсу, що запускає, у порядку, зазначеному на схемі, причому наступний канал включається після відпрацювання попереднього. Якщо скло вже закрито, то модуль відразу ж переключиться на інший канал. Контроль закриття здійснюється по електромагнітному шуму двигуна, причому якщо двигун не зупиняється (обрив троса стеклопод'емника), то перемикання на інший канал відбудеться примусово через 15сек.

З метою запобігання пошкодження елементів модуля та захисту електромоторів склопідйомників програма мікроконтролера модуля не запустить повторно цикл якщо тривалість імпульсу запуску перевищить тривалість відпрацювання першого циклу, і відпрацювавши двічі поспіль, цикли закриття всіх стекол, якщо імпульси запуску приходять занадто часто, ігноруватиме наступні запуски протягом однієї хвилини.

У вимкненому стані висновки кожного каналу замкнуті між собою: «Білий» - «Білий / Червоний», «Сірий» - «Сірий / Червоний», «Синій» - «Синій / Червоний», «Зелений» - «Зелений / Червоний», «Помаранчевий» - «Помаранчевий / Червоний». При включенні каналу, його висновки розмикаються, і маркований «Червоним» висновок за допомогою внутрішніх реле підключається до +12 В («Білий / Червоний», «Сірий / Червоний», «Синій / Червоний», «Зелений / Червоний», «Помаранчевий / Червоний »).

Установка
На 4 стекла
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Артем, 11.12.2016

  Есть ли у них функция запоминания положения стекла

  Эксперт avtozvuk.ua

  нет

  Yurii Haiovyi, 23.11.2015

  Grand Vitara 2004?

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдут

  Александр, 15.10.2014

  Нет входа запрета. Придется самому что-то придумать.

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Модуль стеклодоводчика»
Показать все модели