Гаечный ключ MasterTool 71-1011


Есть в наличии
18 грн.
Наличные:
18 грн
Безнал:
22 грн
19 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 71-1011 - Ключ рожково-накидной

Masterool 71-1015 – это гаечный комбинированный ключ, который применяется для монтажа/демонтажа резьбовых соединений разной сложности. Данный ключ простой и функциональный, благодаря этому он повсеместно используется во всех сферах технического обслуживания и ремонта техники, включая автомастерские и СТО.
Конструкция ключа включает головки двух типов, рожковую и накидную. Обе головки имеют
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 71-1011 - Ключ рожково-накидний

Masterool 71-1011 - це гайковий комбінований ключ, який застосовується для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань різної складності. Даний ключ простий і функціональний, завдяки цьому він повсюди використовується в усіх сферах технічного обслуговування і ремонту техніки, включаючи автомайстерні і СТО.
Конструкція ключа включає головки двох типів, ріжкову і накидну. Обидві головки мають однаковий розмір, що дозволяє працювати з одним і тим же кріпильним елементом, за допомогою тієї головки, яка більш зручна в даний момент. Також наявність головок різних типів компенсує недоліки кожної з них окремо.
Для досягнення максимальної зручності при роботі з кріпленнями, а особливо у важкодоступних місцях, головки ключа розгорнуті до осі під кутом 15 °. Також полегшує роботу з важкодоступними різьбовими елементами конструкція накидною головки, так як 12-ти граннний профіль дозволяє швидше захопити гайку чи болт.
Ключ виготовлений з високоміцної хром-ванадієвої сталі 31CRV3, яка характеризується хорошою твердістю, стійкістю до зносу і деформації. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи. Твердість металу за шкалою Роквелла становить HRC 51.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
11

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели