Нет в наличии
4360 грн.
Наличные:
4360 грн
Безнал:
5232 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RECARO Milano Seatfix Racing Red 6209.21509.66 - Автокресло

Автокресло RECARO Milano Seatfix объединяет все самые необходимые функции для безопасной и комфортной поездки ребенка. Данная модель кресла отличается от предыдущей усовершенствованной системой фиксации кресла в салоне Seatfix. Ребенок в кресле пристегивается штатным ремнем, который продевается в специальные пазы, чтобы избежать сползания ремня на шею ребенка. Спинка кресла
Читать полностью
Технічні параметри:

RECARO Milano Seatfix Racing Red 6209.21509.66 - Автокрісло

Автокрісло RECARO Milano Seatfix об'єднує всі найнеобхідніші функції для безпечної і комфортної поїздки дитини. Дана модель крісла відрізняється від попередньої удосконаленою системою фіксації крісла в салоні Seatfix. Дитина в кріслі пристібається штатним ременем, який протягується в спеціальні пази, щоб уникнути сповзання ременя на шию дитини. Спинка крісла оснащена алюмінієвим каркасом, який робить конструкцію більш міцною і при цьому, не додає їй вагу. Завдяки цьому, крісло RECARO Milano Seatfix є найбільш легким в своєму класі.
Система ASP передбачає глибокі боковини і підголівник крісла, які надійно захищають голову і тазостегнову частину тіла від ушкоджень при ударі. Оптимальний мікроклімат для дитини створює технологія вентиляційних каналів RECARO Air Circulation System, вона гарантує відмінну циркуляцію повітря навіть при їзді в жарку погоду. Так як крісло підходить для дітей віком від 3 до 12 років, передбачено регулювання підголівника по мірі росту дитини.
Особливості:
- вдосконалена система фіксації Seatfix;
- 6 положень підголівника;
- ручка для перенесення;
- система вентиляції;
- дитина пристібається штатним ременем.

Тип
Кресло
Группа
от 15 до 36 кг (группа 2/3)
Установка
По ходу движения
Цвет
Красный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «RECARO» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели