Есть в наличии (1-2 дня)
88 грн.
Наличные:
88 грн
Безнал:
106 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MASTERTOOL 02-0322 - киянка

Киянка 02-0322 от популярного украинского бренда MASTERTOOL. Диаметр головки – 65 грамм. Общий вес инструмента – 450 грамм. Материал рукояти – дерево. Материал головки – резина. Цвет головки – белый/черный.
Киянка – инструмент предназначенный для физического воздействия на материалы или предметы средней мягкости. Данная разновидность относится к киянкам слесарного типа, или как их ещё называют – киянки
Читать полностью
Технічні параметри:

MASTERTOOL 02-0322 - киянка

Киянка 02-0322 від популярного українського бренду MASTERTOOL. Діаметр головки - 65 грам. Загальна вага інструменту - 450 грам. Матеріал рукояті - дерево. Матеріал головки - гума. Колір головки - білий/чорний.
Киянка - інструмент призначений для фізичного впливу на матеріали або предмети середньої м'якості. Цей різновид відноситься до киянки слюсарного типу, або як їх ще називають - киянки бляхаря. Даний інструмент найкращим чином підходить для рихтування листового металу. Велика площа зіткнення ударної частини дозволяє вирівнювати листи значних розмірів. М'яка гумова головка в необхідною часткою зусилля впливає на оброблюваний предмет, не завдаючи йому вм'ятин, що не зриваючи лакофарбове покриття і т.п.
В силу специфіки застосування подібний інструмент найчастіше можна виявити на станціях технічного обслуговування автомобілів і в майстернях з ремонту великий побутової техніки (холодильники, пральні машини, газові плити і т.п.). Але також киянку можна зустріти в гаражах просунутих автомобілістів і в деяких майстернях де працюють з деревом.
Високу працездатність і довговічність даної моделі зокрема забезпечує гума високої якості. Вона володіє малим зносом і вельми стійка до деформації.
Киянка підходить як для професійного застосування, так і для використання в побуті.

Тип
Киянка
Материал ручки
дерево
Материал головки
резина
Длина
320 (мм)
Вес
450 (г)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Молоток»
Показать все модели