Нет в наличии
4806 грн.
Наличные:
4806 грн
Безнал:
5768 грн
Приватбанк:
5340 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RECARO Monza Nova 2 Xenon Blue 6150.21504.66 - Автокресло

Детское автокресло RECARO Monza Nova 2 является технологичным и современным, в нем вашему ребенку будет не только безопасно, но и интересно путешествовать. Система безопасности данного кресла продуманная и многоуровневая. Технология ASP предусматривает наличие дополнительного слоя амортизирующего материала в боковинах кресла, который защищает голову и тазобедренную часть тела во
Читать полностью
Технічні параметри:

RECARO Monza Nova 2 Xenon Blue 6150.21504.66 - Автокрісло

Дитяче автокрісло RECARO Monza Nova 2 є технологічним і сучасним, в ньому вашій дитині буде не тільки безпечно, а й цікаво подорожувати. Система безпеки даного крісла продумана і багаторівнева. Технологія ASP передбачає наявність додаткового шару амортизуючого матеріалу в боковинах крісла, який захищає голову і тазостегнову частину тіла під час зіткнення. Додатковим бічним захистом служать жорсткі підлокітники, а також глибокі боковини і підголівник. Результати тестування показали, що дане крісло знижує силу удару на голову і плечі дитини на 30% і на шию 20%.
Комфортабельність крісла дуже висока і характеризується наявністю безлічі особливостей. Крісло обладнане системою RECARO Sound, яка вбудована в підголівнику і відтворює улюблену музику вашої дитини. Дана система вирішує відразу два завдання: дитина із задоволенням подорожує під улюблену музику і одночасно правильно тримає голову в підголівнику, щоб краще чути музику. Сидіння має латексну підкладку, щоб максимально адаптуватися до форми тіла дитини, а система вентиляції зробить поїздку комфортною навіть жарким днем.
Особливості:
- регульований підголівник, 11 положень;
- поліпшений бічний захист;
- дитина пристібається штатним ременем;
- система вентиляції;
- роз'єм для підключення MP3;
- додаткова бічний захист ASP;
- фіксовані підлокітники.

Тип
Кресло
Группа
от 15 до 36 кг (группа 2/3)
Установка
По ходу движения
Система крепления Isofix
Нет
Цвет
Синий

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «RECARO» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели