Органайзер салона и багажника Sniko багажный карман на липучках двойной


Есть в наличии
31 грн.
Наличные:
31 грн
Безнал:
37 грн
35 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Sniko Багажный карман на липучках двойной

Багажный карман - уникальное и простое приспособление для фиксации ваших вещей в багажнике автомобиля. Забудьте о ящиках и сумках, сетках на весь багажник и громоздких органайзерах.

Две сверхмощные липучки, между которыми размещаются резинки надежно фиксируют Ваш багаж в вертикальном положении, прижимая его к стенкам багажника. Если бока багажника Вашего автомобиля пластиковые - не беда. Эта проблема решена. Багажный
Читать полностью
Sniko Багажный карман на липучках подвійний

Багажна кишеня - унікальне і просте пристосування для фіксації ваших речей в багажнику автомобіля. Забудьте про ящики і сумки, сітки на весь багажник і громіздкі органайзери.

Дві надпотужні липучки, між якими розміщуються гумки надійно фіксують Ваш багаж в вертикальному положенні, притискаючи його до стінок багажника. Якщо боки багажника Вашого автомобіля пластикові - не біда. Ця проблема вирішена. Багажна кишеня добре закріпиться на спинках заднього дивана пасажирів. Головне, щоб в місцях кріплення липучки кишені був ворс.

Не користуєтеся задньою полицею автомобіля, через те що все звідти відлітає? І знову рішення знайдено. Багажна кишеня на липучці надійно зафіксує карти, папери, журнали та інші супроводжуючі Вас речі в дорозі.

Ще одна важлива властивість кишені - ви помічаєте її тільки тоді, коли вона Вам потрібена. Під час невикористання кишеня просто знаходиться в багажнику в стислому (нормальному) стані. Додатково по середині її стримує липучка. Цей сателіт з'єднує гумки між собою в розтягнутому стані, і збирає їх в спокійному. Ви легко зможете поміняти місцями кишені, зібрати свою конструкцію для надійної фіксації Ваших сумок не тільки до борту багажника, але і посередині.

Тип
Органайзер салона и багажника
Колесики
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Тримається не дуже міцно в мене. Великогабаритну річ як на фото теж не зміг закріпити. Якщо сильно розтягнути резинки, відпадає. Можливо в мене в багажнику таке покриття, може в когось краще.

  Валерій, 17.07.2018

  Не плохой держатель, но для мелочёвки ли малогабарита, например канистру с омывателем у меня не получилось прилепить, а вот банки с различной химией - без проблем.

  Сергей, 12.07.2018

  Для мелочи возможно, но для крупных вещей как на фото... я газовый баллончик пытался всунуть оно ели держит, а если на 2 кармана делать, то не реал вообще!

  Dan, 22.05.2018

  Плохо удерживает - липучки слабые, лучше либо сразу взять либо заменить на 3M'ские

  Andrey, 29.03.2018

  Дуже міцно тримається на карпеті.

  Олександр, 29.12.2017

Другие модели марки «Sniko» в категории «Сумки / Рюкзаки / Органайзеры»
Показать все модели