Органайзер салона и багажника Sniko багажный карман на липучках двойной


Есть в наличии
38 грн.
Наличные:
38 грн
Безнал:
46 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Sniko Багажный карман на липучках двойной

Багажный карман - уникальное и простое приспособление для фиксации ваших вещей в багажнике автомобиля. Забудьте о ящиках и сумках, сетках на весь багажник и громоздких органайзерах.

Две сверхмощные липучки, между которыми размещаются резинки надежно фиксируют Ваш багаж в вертикальном положении, прижимая его к стенкам багажника. Если бока багажника Вашего автомобиля пластиковые - не беда. Эта проблема решена. Багажный
Читать полностью
Sniko Багажный карман на липучках подвійний

Багажна кишеня - унікальне і просте пристосування для фіксації ваших речей в багажнику автомобіля. Забудьте про ящики і сумки, сітки на весь багажник і громіздкі органайзери.

Дві надпотужні липучки, між якими розміщуються гумки надійно фіксують Ваш багаж в вертикальному положенні, притискаючи його до стінок багажника. Якщо боки багажника Вашого автомобіля пластикові - не біда. Ця проблема вирішена. Багажна кишеня добре закріпиться на спинках заднього дивана пасажирів. Головне, щоб в місцях кріплення липучки кишені був ворс.

Не користуєтеся задньою полицею автомобіля, через те що все звідти відлітає? І знову рішення знайдено. Багажна кишеня на липучці надійно зафіксує карти, папери, журнали та інші супроводжуючі Вас речі в дорозі.

Ще одна важлива властивість кишені - ви помічаєте її тільки тоді, коли вона Вам потрібена. Під час невикористання кишеня просто знаходиться в багажнику в стислому (нормальному) стані. Додатково по середині її стримує липучка. Цей сателіт з'єднує гумки між собою в розтягнутому стані, і збирає їх в спокійному. Ви легко зможете поміняти місцями кишені, зібрати свою конструкцію для надійної фіксації Ваших сумок не тільки до борту багажника, але і посередині.

Тип
Органайзер салона и багажника
Колесики
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sniko» в категории «Сумки / Рюкзаки / Органайзеры»
Показать все модели