Трансмиссионное масло Alpine Gear Oil 80W-90 GL-5 1л


Нет в наличии
145 грн.
Наличные:
145 грн
Безнал:
181 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Alpine Gear Oil 80W-90 GL-5 1л - Трансмиссионное масло
ALPINE Gear Oil представляет собой минеральное трансмиссионное масло для механических коробок передач и приводов. Сделано из отобранных базовых масел, с отличной комбинацией добавок. Трансмиссионное масло содержит активные ингредиенты, пригодные для подавления образования пены и смазанные части машины защищены от агрессивных воздействий. По сравнению с обычными трансмиссионными маслами, ALPINE Gear Oil предлагает
Читать полностью
Alpine Gear Oil 80W-90 GL-5 1л - Трансмісійне масло
ALPINE Gear Oil є мінеральне трансмісійне масло для механічних коробок передач і приводів. Зроблено з відібраних базових масел з відмінною комбінацією добавок. Трансмісійне масло містить активні інгредієнти, придатні для придушення утворення піни і змащені частини машини захищені від агресивних впливів. У порівнянні зі звичайними трансмісійними маслами, ALPINE Gear Oil пропонує наступні переваги:
• Відмінні низькотемпературні властивості
• Висока термостабільність
• Дуже високий індекс в'язкості
• Чудова стійкість до зрушення
• Зниження рівня звуку
• Неперевершена захист від корозії
• Скорочення споживання палива
• Тривалі інтервали заміни масла
Вказівки щодо застосування ALPINE Gear Oil, призначений для універсального використання уздовж всієї лінії електропередачі (Total Drive Line), включаючи механічні коробки передач, зубчастих коліс осі і передач в легкових і вантажних автомобілів. Ефективно захищає від корозії всі запчастини трансмісійного обладнання. Дане масло, прослужить більше довгий час, ніж інші олії цього типу. А за рахунок, його унікальної формули, виробництва відповідає всім нормам і європейським стандартам. Дане масло, не підведе навіть в екстремальних умовах. Так що, ALPINE Gear Oil - це ідеальний варіант для автомобілістів, так як воно має високу якість, надійність і продовжить термін експлуатації вашого автомобіля.

Базовое масло
Минеральное
Вязкость
80W-90
Тип
Для механической КПП
Объем
1 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели