Нет в наличии
386 грн.
Наличные:
386 грн
Безнал:
463 грн
447 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TURTLE WAX FG7606 - НАБОР ДЛЯ ВОССТАНОВЛЕНИЯ ПЛАСТИКОВЫХ ФАР

Набор TURTLE WAX FG7606 используется для восстановления пластиковых фар. Средства являются профессиональными и прекрасно восстанавливают и улучшают чистоту задних и передних фар, удаляя следы воздействия на них солнца, окислившегося стекла и царапин. Набор содержит все необходимое для восстановления чистоты и цвета фар:
3 x 2 дюйма цветные водостойкие абразивные подушки из
Читать полностью
Технічні параметри:

TURTLE WAX FG7606 - НАБІР ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ ФАР

Набір TURTLE WAX FG7606 використовується для відновлення пластикових фар. Засоби є професійними і прекрасно відновлюють і покращують чистоту задніх і передніх фар, видаляючи сліди впливу на них сонця, окисленного скла і подряпин. Набір містить все необхідне для відновлення чистоти і кольору фар:
3 x 2 дюйма кольорові водостійкі абразивні подушки з товченої піни: зелена 1800 grit, коричнева 3600 grit, двостороння фіолетова подушка 6000 grit і блакитна 8000 grit;
118 мл спрей-змазка для відновлення подушок;
4 дюймова серветка для очищення фар з легким стійким герметиком.

Для ефективного використання рекомендується під час обробки зберігати абразивні подушки і поверхню вологими; використовувати тільки маскувальну стрічку, в силу того, що інші типи стрічок можуть пошкодити фарбування поверхні.

Спосіб застосування

Промийте передні фари для видалення бруду з поверхні.

Прикрийте пофарбовані поверхні навколо фар

Нанесіть суміш для очищення фар бавовняною тканиною, протріть всю поверхню фар твердим натиском. Відполіруйте сухою м'якою тканиною.

Подушки використовувати на поверхнях, які не очистилися аж після 3го етапу очищення.

Для легкого окислення використовуйте етап 3 тільки з подушками. Нанесіть мастило-розпилювач на фари і використовуйте фіолетову сторону (6000 grit) з подальшою синьою стороною. В кінці обробити сумішшю для очищення фар.

При важкому окисленні використовувати мастило-розпилювач на зеленій подушці (1800 grit) на поверхнях фар, які не піддалися очищенню після застосування суміші для очищення фар.

Використовуйте подушки тільки на поверхнях, які вимагають відновлення, протріть, натискаючи пальцями на поверхню, рухами вперед-назад, поки не видалиться велика частина окислення, зберігаючи поверхню вологою за допомогою мастила. Відразу ж змініть подушку на коричневу (3600 grit) і обробіть в протилежному напрямку на 90 градусів, зберігаючи подушку і поверхню змазаними. Перейдіть до двосторонньої подушки використовуючи фіолетову (6000 grit) сторону і закінчуючи синьою (8000 grit). Протріть фари насухо рушником і нанесіть суміш для очищення фар і протріть поверхню рухами вперед-назад поки фари не стануть чистими. Дайте поверхні висохнути, потім зітріть м'якою тканиною.

Нанесіть відразу Turtle wax герметик для очищення фар і продовжуйте ретельно протирати поверхню фар поки поверхня не стане рівномірно чистою. Залиште на всю ніч. (Уникайте протирання протягом 24 годин). Після висихання герметика, злегка відполіруйте м'якою тканиною до яскравого блиску.

Тип
Полироль
Объем
118 (мл)
Применение
пластик, оптика
Цветовой эффект
прозрачный
Консистенция
жидкий
Абразивность
неабразивный
Упаковка
спрей
Особенности
аппликатор в комплекте
Страна производитель
Великобритания

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Полироль»
Показать все модели