Автосигнализация Starline A95 BT CAN+LIN


Есть в наличии
8890 грн.
Наличные:
8890 грн
Безнал:
11113 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine A95 BT CAN+LIN - автосигнализация

Оптимальную защиту от угона всем современным автомобилям обеспечивает StarLine A95 BT CAN+LIN — охранная система с CAN+LIN-интерфейсом, обратной связью, авторизацией владельца по Bluetooth Smart, диалоговым кодом и многими другими возможностями.
Наличие интерфейса CAN+LIN означает легкое и бережное подключение ко всем современным автомобилям с цифровыми шинами. Используя Slave-режим, вы
Читать полностью
Технічні параметри:

StarLine A95 BT CAN+LIN - автосигналізація

Оптимальний захист від викрадення всім сучасним автомобілям забезпечує StarLine A95 BT CAN + LIN - охоронна система з CAN + LIN-інтерфейсом, зворотним зв'язком, авторизацією власника по Bluetooth Smart, діалоговим кодом і багатьма іншими можливостями.
Наявність інтерфейсу CAN + LIN означає легке і дбайливе підключення до всіх сучасних автомобілів з цифровими шинами. Використовуючи Slave-режим, ви можете управляти охороною зі штатного ключа, а брелоком StarLine (основним або додатковим) користуватися як безконтактної міткою. Таким чином, рух на автомобілі можливо тільки при наявності в радіусі дії брелока StarLine, в іншому випадку двигун буде заблокований. Ще одну авторизацію власник може пройти, ввівши за допомогою натискання штатних кнопок авто певний PIN-код - такий захист непомітна, а PIN-код не може бути зламаний або перехоплений.
Однією з відмінних можливостей StarLine A95 BT CAN + LIN є авторизація власника по його смартфону, якщо той підтримує технологію Bluetooth Smart 4.0.
В системі є функція автозапуску, що робить експлуатацію автомобіля набагато комфортніше і приємніше: немає необхідності витрачати власний час на прогрів двигуна, взимку ви сідаєте в уже теплий салон, влітку - в прохолодний. Запуск можна запрограмувати на певний час або певну температуру; також завжди можна запустити двигун дистанційно з брелока. Якщо Ваш автомобіль знаходиться далеко, і сигнал з брелока не може дійти, ви можете встановити GSM-модуль для управління автомобілем з телефону, або відразу придбати StarLine A95 BT CAN + LIN GSM. Для багатьох сучасних автомобілів доступна функція StarLine iKey - обхід штатного іммобілайзера реалізується за допомогою StarLine і не вимагає присутності штатного ключа або його дубліката в салоні автомобіля.
Сигналізація StarLine A95 BT CAN + LIN витрачає дуже мало енергії - акумулятор залишається в робочому стані протягом 130 днів в режимі охорони, якщо автомобіль стоїть без руху.

SLAVE режим
Есть
CAN модуль
Есть
Автозапуск двигателя
Есть
Виброрежим брелока
Есть
Датчик наклона/перемещения
Встроен
Тип
Автомобильные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Starline» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели