Нет в наличии
396 грн.
Наличные:
396 грн
Безнал:
475 грн
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Mitsumi Shark белая - антенна
Сейчас тяжело представить автомобиль в котором не воспроизводилась бы музыка. Слушать музыку или человеческий голос звучащий с акустики автомобиля намного приятней слышать чем монотонное звучание работающего автомобиля. А благодаря автомобильной антенне Mitsumi Shark белая Вы забудете что такое помехи во время движения автомобиля, или неприятный шум издающийся через динамики. Отличная дальность приема позволяет
Читать полностью
Технічні параметри:

Mitsumi Shark біла - антена
Зараз важко уявити автомобіль в якому не відтворювалася б музика. Слухати музику або людський голос звучить з акустики автомобіля набагато приємніше чути ніж монотонне звучання працюючого автомобіля. А завдяки автомобільної антени Mitsumi Shark біла Ви забудете що таке перешкоди під час руху автомобіля, або неприємний шум видається через динаміки. Відмінна дальність прийому дозволяє прослуховувати радіопередачі як в місті так і за його межами. Дана антена покращує прийом в діапазоні AM / FM. Сама антена виготовлена ​​в унікальному дизайні SHARK (акулячий плавник). Виготовляється з високоякісного пластику ABS який має стійкість до хімічних і природних впливів, що набагато збільшує термін експлуатації.
Призначається для установки на передню частину даху автомобіля. Таке розміщення вважається найкращим з точки зору радиоприема. Якщо Ви не володієте необхідними навичками та вміннями, то при установці антени рекомендується звернутися до фахівців.

Призначена для штатної установки або може бути встановлена ​​на будь-який тип машини з додатковим подовжувачем (ANT 75 81 062).
Встановлюється на задню частину даху.

Тип
активные
Тип монтажа
на самоклеющейся основе
Назначение
радио
Установка
внешняя

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Mitsumi» в категории «Антенна»
Показать все модели