Трансмиссионное масло VAG ATF (G052162A2) 1л


Есть в наличии (1-2 дня)
579 грн.
Наличные:
579 грн
Безнал:
695 грн
Приватбанк:
599 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

VAG ATF (G052162A2) 1л - Масло трансмиссионное

Фирменная жидкость производства концерна VAG. Разработана специально для АКПП, которые устанавливаются в легковые автомобили марок Audi, Volkswagen, Skoda и Seat и требуют от масла соответствия допуску G 052 162 A2.
Жидкость произведена с учетом контруктивных особенностей системы смазки и трансмиссии в целом – это обеспечивает отличную прокачиваемость в любое время года и надёжную защиту
Читать полностью
Технічні параметри:

VAG ATF (G052162A2) 1л - Масло трансмісійне

Фірмова рідина виробництва концерну VAG. Розроблена спеціально для АКПП, які встановлюються в легкові автомобілі марок Audi, Volkswagen, Skoda і Seat і вимагають від масла відповідності допуску G 052 162 A2.
Рідина вироблена з урахуванням контруктівних особливостей системи мастила і трансмісії в цілому - це забезпечує відмінну прокачуваність в будь-який час року і надійний захист при будь-яких навантаженнях.
Виробляється на основі висококласних синтетичних базових масел із застосуванням сучасного, спеціально підібраного пакету присадок для досягнення наступних переваг:
Здатність масла створювати міцну мастильну плівку, яка виключає прямий контакт металевих поверхонь одна об одну і запобігає стирання елементів і механічні пошкодження у вигляді сколів, задирок.
Завдяки використанню модифікаторів тертя забезпечується чітке і м'яке перемикання передач і, як наслідок, усуваються ривки для максимально плавного і комфортного руху автомобіля.
Рідина, завдяки мийно-диспергирующим присадкам, допомагає зберегти трансмісію в чистоті - видаляє нагарні і лакові відкладення і перешкоджає їх повторній появі.

Вязкость
ATF
Применение
АКПП
Объем
1 (л)
Допуск VW, Audi, Seat, Skoda
VW G 052 162 A2
Производство
Германия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «VAG» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели