USB адаптер 2E USB 2.0 to USB Type-C 1 м Black (2E-CCTC24-1B)


Есть в наличии
118 грн.
Наличные:
118 грн
Безнал:
142 грн
129 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

2E USB 2.0 to USB Type-C 1 м Black (2E-CCTC24-1B) - Кабель
При покупке гаджетов в комплекте всегда идет зарядное устройство с USB-кабелем, но в некоторых случаях возникает необходимость о покупке для замены кабеля или для резерва.
USB-кабель на сегодняшний день это то без чего не обойтись каждому владельцу разнообразных устройств. Кабель производителя 2Е обладает функциями зарядки и синхронизации устройства с персональным компьютером или
Читать полностью
Технічні параметри:

2E USB 2.0 to USB Type-C 1 м Black (2E-CCTC24-1B) - Кабель
При покупці гаджетів в комплекті завжди йде зарядний пристрій з USB-кабелем, але в деяких випадках виникає необхідність про покупку для заміни кабелю або для резерву.
USB-кабель на сьогоднішній день це те без чого не обійтися кожному власнику різноманітних пристроїв. Кабель виробника 2Е володіє функціями зарядки і синхронізації пристрою з персональним комп'ютером або ноутбуком. Коннектори виготовлені з якісного металу і покриті пластиком. Нікельовані контакти забезпечують надійне підключення і високу швидкість передачі даних. Дві частини пластика надійно з'єднані між собою і запобігають злам кабелю на вході в коннектор. Виготовляється з чистої міді в еластичною ізоляції чорного кольору. Ізоляція незважаючи на еластичність є дуже міцною. Завдяки плоскому кабелю він менше заплутується. Довжина кабелю 1м дозволяє застосовувати його для різних пристроїв таких як: GPS- навігатор, відео-реєстратор, смартфон, планшет і інше.
Адаптер має яскравий сучасний дизайн який буде відповідати будь-якого пристрою. Коннектори вставляються в роз'єм без особливих зусиль, і залишаються в роз'ємі навіть при сильних коливаннях і вібраціях.
Тип Вхід USB 2.0
Тип Вихід USB Type-C

Тип
USB адаптер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «2E» в категории «Адаптер»
Показать все модели