Трансмиссионное масло Toyota ATF TYPE T-4 (0888681016) 1л


Есть в наличии (1-2 дня)
244 грн.
Наличные:
244 грн
Безнал:
293 грн
252 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOYOTA ATF TYPE T-4 (0888681016) 1л - Масло трансмиссионное

Современная жидкость производства концерна «Тойота», которое может применяться как в автоматических, так и в механических коробках переключения передач, установленных на автомобили собственных марок – Toyota или Lexus, которым предписано использование жидкости с допуском Type T-IV или предыдущих Type T-III или Type T-II. Также, жидкость может применяться в рулевых механизмах и
Читать полностью
Технічні параметри:

TOYOTA ATF TYPE T-4 (0888681016) 1л - Масло трансмісійне

Сучасна рідина виробництва концерну «Тойота», яке може застосовуватися як в автоматичних, так і в механічних коробках перемикання передач, встановлених на автомобілі власних марок - Toyota або Lexus, яким наказано використання рідини з допуском Type T-IV або попередніх Type T-III або Type T-II. Також, рідина може застосовуватися в рульових механізмах і різних гідравлічних системах, які вимагають даних допусків.
Всі рідини виробництва «Тойота» проходять обов'язкове тестування в умовах, максимально наближених до реальних для того, щоб Ви були впевнені в безвідмовності трансмісії навіть в разі екстремальних навантажень.
Рідина вироблена на основі синтетичних базових масел із застосуванням сучасного, спеціально підібраного для даного продукту, пакету присадок.
Оптимальна в'язкість, завдяки якій рідина легко прокачується через систему змащування і миттєво досягає необхідних елементів трансмісії, для захисту їх від зносу і пошкоджень.
Антифрикційні присадки і модифікатори тертя сприяють м'якості перемикання передач, скорочення втрат потужності на тертя, економії палива та мінімізації шуму і вібрацій під час роботи.

Базовое масло
Синтетическое
Вязкость
ATF
Применение
АКПП
Объем
1 (л)
Допуск Toyota, Lexus
Type T-IV, Type T-II, Type T-III
Производство
Япония

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toyota» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели