Трансмиссионное масло Honda ULTRA MTF-II 1л (08267P9901ZT1) 1л


Нет в наличии
178 грн.
Наличные:
178 грн
Безнал:
214 грн
179 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Honda ULTRA MTF-II 1л (08267P9901ZT1) 1л - Масло трансмиссионное

Трансмиссионное MTF масло для механических коробок переключения передач автомобилей Acura и Honda, которые требуют от масла соответствия фирменному стандарту MTF-II. Масло обеспечивает стабильную и выскопроизводительную работу трансмиссии на весь срок применения, являясь при этом топливосберегающим.
Производится с учётом конструктивных особенностей трансмиссий Honda, на
Читать полностью
Технічні параметри:

Honda ULTRA MTF-II 1л (08267P9901ZT1) 1л - Масло трансмісійне

Трансмісійне MTF масло для механічних коробок перемикання передач автомобілів Acura і Honda, які вимагають від масла відповідності фірмовому стандарту MTF-II. Масло забезпечує стабільну і високопродуктивну роботу трансмісії на весь термін застосування, будучи при цьому паливозберігаючим.
Виробляється з урахуванням конструктивних особливостей трансмісій Honda, на підставі з тонкоочіщенних базових масел з додаванням сучасних, спеціально підібраних для даного масла, присадок, що в сукупності забезпечує маслу наступні переваги:
Завдяки високій адгезії масло затримується на поверхнях робочих елементів трансмісії, утворюючи міцний шар, який виключає прямий їх контакт і захищає від стирання і пошкоджень.
Має відмінно збалансовані показники в'язкості і плинності, завдяки чому забезпечується відмінна прокачиваемость по системі, стабільне змазування елементів трансмісії і надійний захист від перегріву і заклинювання.
Масло має високу міцність на зрушення, завдяки чому може працювати в умовах особливо високих навантажень, а термостабільність дозволяє використовувати масло всесезонно.

Базовое масло
Минеральное
Применение
МКПП
Объем
1 (л)
Производство
Япония

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Honda» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели