Трансмиссионное масло VAG 75W-90 (G060726A2) 1л


Заканчивается
308 грн.
Наличные:
308 грн
Безнал:
370 грн
320 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
Склад
відобразити українською
Технические параметры:

VAG 75W-90 (G060726A2) 1л - Масло трансмиссионное

Трансмиссионное масло производства концерна VAG специально для применения в фирменных механических коробках переключения передач, которыми оборудованы автомобили собственных марок – Volkswagen, Skoda, Audi. Является премиальным продуктом, произведённым в соответствии с фирменными требованиями и с учётом конструктивных особенностей трансмиссии.
VAG 75W-90 (G060726A2) 1л – продукт,
Читать полностью
Технічні параметри:

VAG 75W-90 (G060726A2) 1л - Масло трансмісійне

Трансмісійне масло виробництва концерну VAG спеціально для застосування в фірмових механічних коробках перемикання передач, якими обладнані автомобілі власних марок - Volkswagen, Skoda, Audi. Є преміальним продуктом, виробленим відповідно до фірмових вимог і з урахуванням конструктивних особливостей трансмісії.
VAG 75W-90 (G060726A2) 1л - продукт, який ідеально сумісний з коробками передач і забезпечує їм стабільну і продуктивну роботу протягом всього терміну використання.
Завдяки антифрикційним присадкам і модифікаторам мінімізується втрата потужності на тертя пар - це сприяє зниженню витрати палива, підвищення чіткості перемикання передач, виключенню ривків при русі. Також, знижується рівень шумів і вібрацій під час роботи для найбільш комфортного і плавного пересування на автомобілі.
Гарантує повноцінний захист двигуна від передчасного зносу і механічних пошкоджень завдяки спеціальним протівозадірной EP-присадкам, які підвищують стійкість масла до високих навантажень і міцність на зрушення.
Забезпечує чистоту трансмісії - видаляє нагарні відкладення, іржу і продукти окислення і запобігає їх повторне відкладення, утримуючи в підвішеному стані.

Вязкость
75W-90
Применение
МКПП
Объем
1 (л)
Классификация API
GL-4

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «VAG» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели