Трансмиссионное масло Toyota Genuine CVT Fluid TC (0888602105) 4л


Есть в наличии (1-2 дня)
1151 грн.
Наличные:
1151 грн
Безнал:
1381 грн
Приватбанк:
1226 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOYOTA Genuine CVT Fluid TC 4л (0888602105) - Масло трансмиссионное

Фирменная жидкость, окрашенная в красный цвет, производства концерна «Тойота» специально для вариаторов, установленных в автомобили собственных марок Toyota и Lexus. Жидкость разработана совместно с инженерами концерна с учетом всех конструктивных особенностей бесступенчатой трансмиссии для достижения полной совместимости. Все автомобильные жидкости производства «Тойота»
Читать полностью
Технічні параметри:

TOYOTA Genuine CVT Fluid TC 4л (0888602105) - Масло трансмісійне

Фірмова рідина, забарвлена ​​в червоний колір, виробництва концерну «Тойота» спеціально для варіаторів, встановлених в автомобілі власних марок Toyota і Lexus. Рідина розроблена спільно з інженерами концерну з урахуванням всіх конструктивних особливостей безступінчатим трансмісії для досягнення повної сумісності. Всі автомобільні рідини виробництва «Тойота» протестовані концерном на реальних трансмісіях в гранично екстремальних умовах - для того, щоб ви були впевнені в безвідмовності свого автомобіля за будь-яких погодних умовах і стилях водіння.
Оптимально підібрані значення плинності і в'язкості забезпечують стабільну роботу трансмісії незалежно від пори року: в зимовий період рідина зберігає здатність вільно циркулювати по системі, що в сукупності зі стійкою мастильної плівкою забезпечує легкий старт з мінімальним пусковим зносом. Також, мастильна плівка запобігає безпосередньому контакту металу об метал в літній період, запобігаючи масляному голодуванню трансмісії і, як наслідок, повністю виключаючи пошкодження у вигляді задирок і відколів.
Завдяки своїм фрикційним властивостям рідина запобігає прослизання ременя і пов'язані з цим ривки, для максимально плавного ходу автомобіля.

Вязкость
CVT
Применение
CVT - вариаторы
Объем
4 (л)
Допуск Toyota, Lexus
CVT Fluid TC
Производство
Япония

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Toyota» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели