Трансмиссионное масло Nissan PSF (999MPAG000P) 0,35л


Есть в наличии (1-2 дня)
138 грн.
Наличные:
138 грн
Безнал:
166 грн
143 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Nissan PSF 0,35л (999MPAG000P) - Жидкость гидравлическая

Фирменная гидравлическая жидкость производства Nissan, специально для гидроусилителей руля, установленных в автомобили Nissan Primera, Patfinder, Navara, X-Trail, Teana. Данная жидкость обеспечивает стабильную работу системы, даже в условиях особенно высоких нагрузок, например, при езде на высокой скорости по трассе или в случае движения по пересечённой местности. Жидкость обладает
Читать полностью
Технічні параметри:

Nissan PSF 0,35л (999MPAG000P) - Рідина гідравлічна

Фірмова гідравлічна рідина виробництва Nissan, спеціально для гідропідсилювачів керма, встановлених в автомобілі Nissan Primera, Patfinder, Navara, X-Trail, Teana. Дана рідина забезпечує стабільну роботу системи, навіть в умовах особливо високих навантажень, наприклад, при їзді на високій швидкості по трасі або в разі руху по пересіченій місцевості. Рідина має високу температурну стабільність, не густіє на морозі і не втрачає в'язкість в спеку, що робить допустимим її використання протягом усього року
Відмінною особливістю рідини Nissan PSF (999MPAG000P) 0,35л є її оптимально підібрана в'язкість і особливо висока міцність на стиск, завдяки чому рідина легко прокачується по системі і забезпечує її стабільну і ефективну роботу.
Володіє вираженими антикорозійними властивостями, запобігає іржавіння елементів і виключає пов'язані з цим проблеми в роботі.
Мастильні і антифрикційні властивості Nissan PSF (999MPAG000P) 0,35л забезпечують надійний захист деталей гідропідсилювача від зносу і пошкоджень, продовжуючи їх термін служби. Також, вони сприяють більш легкому і плавному керуванню автомобілем.

Применение
Гидравлические системы
Объем
0.35 (л)
Производство
Япония

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Nissan» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели