Антифриз Hyundai Long Life Coolant G11 зеленый -52°C 0710000400 4л


Есть в наличии
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hyundai Long Life Coolant G11 зеленый -52°C 0710000400 4л - Антифриз

Оригинальная охлаждающая жидкость - концентрат, окрашенная в зелёный цвет. Произведена специально для автомобилей Hyundai и KIA, с учётом конструктивных особенностей и материалов изготовления системы охлаждения и силового агрегата. Благодаря этому антифриз гарантирует отличную совместимость и не реагирует с элементами системы из резины, цветных металлов, пластика.
Читать полностью
Технічні параметри:

Hyundai Long Life Coolant G11 зелений -52°C 0710000400 4л - Антифриз

Оригінальна охолоджуюча рідина - концентрат, пофарбована в зелений колір. Вироблена спеціально для автомобілів Hyundai і KIA, з урахуванням конструктивних особливостей і матеріалів виготовлення системи охолодження і силового агрегату. Завдяки цьому антифриз гарантує відмінну сумісність і не реагує з елементами системи з гуми, кольорових металів, пластику. Володіє вираженими антикорозійними і протиокислювальними властивостями, захищає систему від небажаних відкладень. Є рідиною першої заливки у всіх автомобілях Hyundai і KIA.
переваги:
Повна сумісність з системою і двигуном - рідина володіє відмінною плинністю і високими значеннями теплоємності і теплопереносу - ефективно відводить зайву теплоту від робочих вузлів, запобігаючи перегрів і забезпечуючи їм стабільно-оптимальну температуру для максимальної ефективності навіть в умовах літньої спеки.
Не допускає замерзання системи завдяки особливо низькій температурі кристалізації, яка дорівнює -52 градуса Цельсія (при пропорції концентрат : вода = 2:1).
Захищає від утворення корозії (в тому числі від корозії алюмінію), іржі і кавітації, значно подовжує термін служби елементів.
Запобігає старінню і розтріскування гумових патрубків.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Особенность
концентрат
Цвет
зеленый
Объем (л)
4
Основа
этиленгликоль
Производство
Корея
Срок эксплуатации
до 3 лет
Упаковка
канистра пластиковая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Hyundai» в категории «Антифриз»
Показать все модели