Ароматизатор AB в виде руки ОК


Есть в наличии
22 грн.
Наличные:
22 грн
Безнал:
26 грн
24 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

AB Ароматизатор в виде руки, ОК - Ароматизатор

Производитель автомобильной аромапродукции AB предлагает вниманию автомобилистов серию компактных силиконовых освежителей-клипс в виде фигурки.
Линейка автомобильных освежителей AB относится к силиконовым ароматизаторам и предназначается для установки на воздухоотводную или вентиляционную решетку приборной панели. Серия представлена многообразием запахов и фигурок на любые вкусовые
Читать полностью
Технічні параметри:

AB Ароматизатор у вигляді руки, ОК - Ароматизатор

Виробник автомобільної аромапродукціі AB пропонує увазі автомобілістів серію компактних силіконових освіжувачів-кліпс у вигляді фігурки.
Лінійка автомобільних освіжувачів AB відноситься до силіконових ароматизаторів і призначається для установки на воздуховідвідну або вентиляційну решітку приладової панелі. Серія представлена ​​різноманіттям запахів і фігурок на будь-які смакові переваги, в результаті чого освіжувач дозволить не тільки збагатити автомобільний простір приємною свіжістю, а й стане приємним і помітним доповненням до інтер'єру автосалону.
Ароматизатор виконаний у формі долоні, що показує Ok, в центрі якої кліпса із зображенням усміхненого смайлика. Освіжувач наповнений ароматичною цитрусовою речовиною, яка випаровується і поширюється в простір за допомогою обдування, завдяки чому дія ароматизатора здійснюється тільки з початком роботи автомобіля, що дозволяє не витрачати пахучі частинки без потреби. Термін служби ароматизатора становить 30 днів активного використання.
Ненав'язливі і легкі ароматні нотки цитруса даного автопарфюма мають заспокійливу дію на організм людини, що особливо актуально під час водіння. Завдяки цьому водій зможе почувати себе впевнено і максимально зосередитися на дорозі.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
цитрусовые
Вид
клипсы
Цвет
желтый
Исполнение
фигурка
Место установки
подвесные
Способствует
концентрации
Срок использования
1 месяц
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «AB» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели