Механический блокиратор ABUS Bordo 6000 ECOLUTION черный


Нет в наличии
2606 грн.
Наличные:
2606 грн
Безнал:
3127 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
ABUS Bordo 6000 ECOLUTION черный - Сегментные Велозамки
Сегментные (складные) замки - это инновационный и эффективный вид противоугонной защиты велосипедов, в котором жесткие пластины соединены между собой подвижными шарнирами. Такая конструкция сочетает преимущества цепи и бугельного замка.
Специальная серия ABUS ECOLUTION - это вклад нашей компании в защиту природы и борьбу за чистую окружающую среду. Процесс производства этих товаров адаптирован для минимизации
Читать полностью
ABUS Bordo 6000 ECOLUTION чорний - Сегментні Велозамки
Сегментні (складні) замки - це інноваційний і ефективний вид протиугінною захисту велосипедів, в якому жорсткі пластини з'єднані між собою рухомими шарнірами. Така конструкція поєднує переваги ланцюга і бугельного замку.
Спеціальна серія ABUS ECOLUTION - це внесок нашої компанії на захист природи і боротьбу за чисте довкілля. Процес виробництва цих товарів адаптований для мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище: використовується вторинна сировина, натуральні і поновлювані матеріали, а також мінімалістичне упаковки. При цьому ми не шукаємо компромісів в надійності, якості або дизайні.
Чудова комбінація надійного захисту і сучасного дизайну. П'ять модних кольорів, чисті форми - це сегментний замок сподобається велосипедистам, які високо цінують хороший стиль і надійність.
Як все сегментні замки поєднує кращі риси U-замків і ланцюгів - надійність і гнучкість. 5-мм сталеві пластини з'єднані шарнірами і рухаються один щодо одного. Загальна довжина велозамком в розкладеному вигляді становить 80 см, чого достатньо як для замикання до нерухомого об'єкту, так і декількох велосипедів між собою.
Крім того, замок компактно складається для зручного транспортування в чохлі на рамі. Конструкція чохла продумана таким чином, щоб замок можна було легко дістати однією рукою.

Блокирующий узел
рулевой механизм
Тип блокируемого элемента
механический замок
Для модели автомобиля
универсальный
Материал
сталь

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ABUS» в категории «Механический блокиратор»
Показать все модели