Механический блокиратор ABUS Bordo 6000 ECOLUTION коричневый


Доставим под заказ
2606 грн.
Наличные:
2606 грн
Безнал:
3258 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
ABUS Bordo 6000 ECOLUTION коричневый - Сегментные Велозамки
Сегментные (складные) замки - это инновационный и эффективный вид противоугонной защиты велосипедов, в котором жесткие пластины соединены между собой подвижными шарнирами. Такая конструкция сочетает преимущества цепи и бугельного замка.
Специальная серия ABUS ECOLUTION - это вклад нашей компании в защиту природы и борьбу за чистую окружающую среду. Процесс производства этих товаров адаптирован для минимизации
Читать полностью
ABUS Bordo 6000 ECOLUTION коричневий - Сегментні Велозамки
Сегментні (складні) замки - це інноваційний і ефективний вид протиугінною захисту велосипедів, в якому жорсткі пластини з'єднані між собою рухомими шарнірами. Така конструкція поєднує переваги ланцюга і бугельного замку.
Спеціальна серія ABUS ECOLUTION - це внесок нашої компанії на захист природи і боротьбу за чисте довкілля. Процес виробництва цих товарів адаптований для мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище: використовується вторинна сировина, натуральні і поновлювані матеріали, а також мінімалістичне упаковки. При цьому ми не шукаємо компромісів в надійності, якості або дизайні.
Чудова комбінація надійного захисту і сучасного дизайну. П'ять модних кольорів, чисті форми - це сегментний замок сподобається велосипедистам, які високо цінують хороший стиль і надійність.
Як все сегментні замки поєднує кращі риси U-замків і ланцюгів - надійність і гнучкість. 5-мм сталеві пластини з'єднані шарнірами і рухаються один щодо одного. Загальна довжина велозамком в розкладеному вигляді становить 80 см, чого достатньо як для замикання до нерухомого об'єкту, так і декількох велосипедів між собою.
Крім того, замок компактно складається для зручного транспортування в чохлі на рамі. Конструкція чохла продумана таким чином, щоб замок можна було легко дістати однією рукою.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ABUS» в категории «Механический блокиратор»
Показать все модели