Ароматизатор BrightAir В форме стрекозы с ароматом хвои


Нет в наличии
27 грн.
Наличные:
27 грн
Безнал:
32 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BrightAir В форме стрекозы, с ароматом хвои - ароматизатор

Производитель автомобильной аромапродукции BrightAir предлагает вниманию автомобилистов серию компактных силиконовых освежителей в виде фигурки с присоской.
Линейка автомобильных освежителей BrightAir относится к силиконовым ароматизаторам на гелевой основе без содержания вредных веществ и предназначается для крепления на стекло при помощи присоски, что позволяет разместить
Читать полностью
Технічні параметри:

BrightAir У формі бабки, з ароматом хвої - ароматизатор

Виробник автомобільної аромапродукціі BrightAir пропонує увазі автомобілістів серію компактних силіконових освіжувачів у вигляді фігурки з присоскою.
Лінійка автомобільних освіжувачів BrightAir відноситься до силіконових ароматизаторів на основі гелю без вмісту шкідливих речовин і призначається для кріплення на скло за допомогою присоски, що дозволяє розмістити ароматизатор на будь-якій скляній поверхні всередині салону таким чином, щоб не обмежувати видимість водія.
Серія представлена ​​різноманіттям запахів і фігурок на будь-які смакові переваги, в результаті чого освіжувач дозволить не тільки збагатити автомобільний простір приємною свіжістю, а й стане помітним доповненням до інтер'єру автосалону.
Ароматизатор виконаний у формі бабки і має яскраве зелене забарвлення. Освіжувач наповнений ароматичню освіжаючою речовиною з нотками хвої, яка випаровується і поширюється в простір за допомогою розгойдування, завдяки чому дія ароматизатора здійснюється тільки з початком роботи автомобіля, що дозволяє не витрачати пахучі частинки без потреби. Термін служби ароматизатора становить 30 днів активного використання.
Ненав'язливі і легкі ароматні нотки даного автопарфюма мають заспокійливу дію на організм людини, що особливо актуально під час водіння. Завдяки цьому водій зможе почувати себе впевнено і максимально зосередитися на дорозі.

Аромат:
травяные/хвойные
Тип
Ароматизатор
Вид
гелевые
Срок использования
1 месяц
Место установки
подвесные
Исполнение
фигурка
Способствует
расслаблению
Цвет
зеленый
Страна производитель
Китай
Бренд
BrightAir

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BrightAir» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели