Ароматизатор BrightAir В форме диска от колеса


Есть в наличии
30 грн.
Наличные:
30 грн
Безнал:
36 грн
33 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BrightAir В форме диска от колеса - ароматизатор

Производитель автомобильной аромапродукции BrightAir предлагает вниманию автомобилистов серию компактных силиконовых освежителей-подвесок в виде фигурки.
Линейка автомобильных освежителей BrightAir относится к силиконовым ароматизаторам на гелевой основе без содержания вредных веществ и предназначается для подвешивания на зеркало заднего вида при помощи цепочки, прилагающейся в
Читать полностью
Технічні параметри:

BrightAir У формі диска від колеса - ароматизатор

Виробник автомобільної аромапродукціі BrightAir пропонує увазі автомобілістів серію компактних силіконових освіжувачів-підвісок у вигляді фігурки.
Лінійка автомобільних освіжувачів BrightAir відноситься до силіконових ароматизаторів на основі гелю без вмісту шкідливих речовин і призначається для підвішування на дзеркало заднього виду за допомогою ланцюжка. Під час руху автомобіля парфумерні частки освіжувача будуть поступово випаровуватися в простір, наповнюючи салон ніжним ароматом лісових ягід.
Серія представлена ​​різноманіттям запахів і фігурок на будь-які смакові переваги, в результаті чого освіжувач дозволить не тільки збагатити автомобільний простір приємною свіжістю, а й стане помітним доповненням до інтер'єру автосалону.
Ароматизатор виконаний у формі диска від колеса і має стильне серебристе забарвлення. Освіжувач наповнений ароматичню освіжаючою речовиною, яка випаровується і поширюється в простір за допомогою розгойдування, завдяки чому дія ароматизатора здійснюється тільки з початком роботи автомобіля, що дозволяє не витрачати пахучі частинки без потреби. Термін служби ароматизатора становить 30 днів активного використання.
Ненав'язливі і легкі ароматні нотки даного автопарфюма мають заспокійливу дію на організм людини, що особливо актуально під час водіння. Завдяки цьому водій зможе почувати себе впевнено і максимально зосередитися на дорозі.

Аромат:
ягодные
Тип
Ароматизатор
Вид
гелевые
Срок использования
1 месяц
Место установки
подвесные
Исполнение
фигурка
Способствует
концентрации
Цвет
красный
Страна производитель
Китай
Бренд
BrightAir

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «BrightAir» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели