Ароматизатор Shamood Лаванда


Есть в наличии
69 грн.
Наличные:
69 грн
Безнал:
83 грн
76 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Shamood Лаванда - ароматизатор

Производитель аромапродукции для автомобилей Shamood предлагает вниманию автовладельцев серию мешочных освежителей воздуха с натуральным запахом и лаконичным дизайном.
Линейка автоосвежителей Shamood относится к гелевым ароматизаторам и предназначается для использования в салоне автомобиля путем крепления к вентиляционным решеткам на приборной панели, или подвесив на зеркало заднего вида либо в другом
Читать полностью
Технічні параметри:

Shamood Лаванда - ароматизатор

Виробник аромапродукціі для автомобілів Shamood пропонує увазі автовласників серію мішечних освіжувачів повітря з натуральним запахом і лаконічним дизайном.
Лінійка автоосвежцвачів Shamood відноситься до гелевих ароматизаторів і призначається для використання в салоні автомобіля шляхом кріплення до вентиляційних грат на приладовій панелі, або підвісивши на дзеркало заднього виду або в іншому зручному, добре вентильованому місці. Ароматна серія представлена ​​різноманіттям натуральних запахів на будь-які смакові переваги.
Освіжувач повітря Shamood Лаванда виконаний у формі текстильного мішечка, вагою 10г, всередині якого знаходиться спеціальна гелева речовина, яке випромінює лавандовий аромат крізь невеликі отвори в плетінні тканини.
Ароматизатор має мінімалістичний дизайн, доповнений акуратною вишивкою, завдяки чому зможе не тільки збагатити автомобільний простір приємним запахом, але і доповнити інтер'єр акуратним аксесуаром. Shamood Лаванда є універсальним освіжувачем і може використовуватися не тільки в автомобільному просторі, але і в будь-якому іншому приміщенні.
Термін служби ароматизатора становить 30 днів активного застосування.
Освіжаючі ароматні нотки даного автомоосвежітеля надають заспокійливу дію на організм людини, що особливо важливо для водія. Завдяки запаху лаванди водіння стане максимально впевненим і зосередженим на дорозі.

Тип
Ароматизатор
Аромат:
травяные/хвойные
Вид
гелевые
Цвет
фиолетовый, белый
Исполнение
мешочек
Место установки
подстаканник, передняя панель, подвесные
Способствует
расслаблению
Срок использования
2 месяца
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Shamood» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели