Ароматизатор Shamood Ваниль


Есть в наличии
47 грн.
Наличные:
47 грн
Безнал:
56 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Shamood Ваниль - ароматизатор

Производитель ароматической продукции для автомобилей Shamood предлагает вниманию автовладельцев серию баночных освежителей воздуха, созданных на основе натуральных веществ и обладающих нежным стойким ароматом.
Линейка автоосвежителей Shamood относится к гелевым ароматизаторам и предназначается для использования в салоне автомобиля путем установления на приборной панели или под сиденьем водителя или
Читать полностью
Технічні параметри:

Shamood Ваніль - ароматизатор

Виробник ароматичної продукції для автомобілів Shamood пропонує увазі автовласників серію банкових освіжувачів повітря, створених на основі натуральних речовин і володіють ніжним стійким ароматом.
Лінійка автоосвежувачів Shamood відноситься до гелевих ароматизаторів і призначається для використання в салоні автомобіля шляхом встановлення на приладовій панелі або під сидінням водія або пасажира, або ж в будь-якому іншому добре вентильованому місці. Ароматна серія представлена ​​широким вибором натуральних запахів, задовольняючи будь-яким смаковим уподобанням.
Ароматизатор Shamood Ваніль представлений у формі пластикової банки, об'ємом 28г, зі стійким ароматичним наповнювачем у вигляді твердого гелю всередині. Освіжувач повітря Shamood також має властивість нейтралізатора неприємних запахів і ефективно усуває шкідливі бактерії. Термін дії Shamood зберігається протягом 45 днів.
Автоароматізатор Shamood виконаний в лаконічному дизайні і кольорі, що відповідає аромату. Завдяки цьому даний освіжувач підійде до будь-якого автоінтерьеру і доповнить салон приємним аксесуаром. Також даний освіжувач має універсальне призначення і може використовуватися для ароматизації різних приміщень.
Ненав'язливі ванільні нотки представленої парфумерної композиції діють тонізуюче на людський організм, що завжди актуально для автомобілістів. В результаті чого освіжувач Shamood допоможе водієві заспокоїтись та максимально зосередитися на дорозі.

Аромат:
ванильные
Тип
Ароматизатор
Вид
гелевые
Срок использования
2 месяца
Место установки
передняя панель, под сиденье
Исполнение
банка
Способствует
расслаблению
Цвет
оранжевый
Страна производитель
Китай
Бренд
Shamood

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Shamood» в категории «Ароматизатор»
Показать все модели