Гаечный ключ KING TONY 1226MRN


Нет в наличии
3208 грн.
Наличные:
3208 грн
Безнал:
3850 грн
Приватбанк:
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 1226MRN - Набор ключей

Набор комбинированных ключей KING TONY 1226MRN состоит из 26-ти инструментов которые, применяются для монтажа/демонтажа резьбовых соединений разной сложности. Данные ключи простые, прочные и функциональные, благодаря этому они повсеместно используется во всех сферах технического обслуживания и ремонта техники, включая автомастерские и СТО.
Конструкция ключей включает головки двух типов, рожковую и
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 1226MRN - Набор ключей

Набір комбінованих ключів KING TONY 1226MRN складається з 26-ти інструментів які, застосовуються для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань різної складності. Дані ключі прості, міцні і функціональні, завдяки цьому вони повсюдно використовується в усіх сферах технічного обслуговування і ремонту техніки, включаючи автомайстерні і СТО.
Конструкція ключів включає головки двох типів, ріжкову і накидну. Обидві головки мають однаковий розмір, що дозволяє працювати з одним і тим же кріпильних елементом, за допомогою тієї головки, яка більш зручна в даний момент. Також наявність головок різних типів компенсує недоліки кожної з них окремо.
Для досягнення максимальної зручності при роботі з кріпленнями, а особливо у важкодоступних місцях, накидна головка розгорнута до осі під кутом 15°. Також полегшує роботу з важкодоступними різьбовими елементами профіль накидною головки, так як 12-ти граннний профіль дозволяє швидше захопити гайку чи болт.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключsd забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється в чохлі з кишенями, який можна повісити на стіну або згорнути, забезпечивши зручне зберігання інструментів.


Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
26
Размер
6, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16, 32, 15, 30, 14, 29, 13, 28, 12, 27, 11, 26, 10, 25, 9, 8, 24, 7, 23

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели