Гаечный ключ KING TONY 1708MR


Нет в наличии
1103 грн.
Наличные:
1103 грн
Безнал:
1324 грн
Приватбанк:
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 1708MR - Набор ключей

Набор KING TONY 1712MR состоит из 8-ми гаечных накидных ключей для работы с резьбовыми элементами, имеющими внешний профиль, такими как болты и гайки. Накидные ключи являются одними из наиболее популярных видов гаечных ключей, благодаря простоте конструкции и функциональности.
Ключи накидного типа имеют кольцевидные головки, которые как нельзя лучше подойдут в случае, если необходимо открутить сильно
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 1708MR - Набір ключів

Набір KING TONY 1708MR складається з 8-ми гайкових накидних ключів для роботи з різьбовими елементами, що мають зовнішній профіль, такими як болти і гайки. Накидні ключі є одними з найбільш популярних видів гайкових ключів, завдяки простоті конструкції і функціональності.
Ключі накидного типу мають кільцеподібні головки, які якомога краще підійдуть в разі, якщо необхідно відкрутити сильно затягнутий або заіржавілий болт. На відміну від ріжкових ключів, які контактують з кріпленням тільки з трьох сторін і при великому зусиллі мають ризик зірвати грані болта, накидні ключі контактують з болтом практично по всій поверхні, забезпечуючи хороший захоплення і менше зусилля при відкручуванні.
Головки мають кут нахилу 75 градусів по відношенню до осі ключів, це дозволяє діставати болти і гайки, розташовані у важкодоступних місцях.
Інструменти виготовлені з хром-ванадієвої сталі, яка є легованої і відрізняється високою міцністю, стійкістю до високих температур, окисленню, деформації та пошкоджень, за рахунок чого ключі прослужать тривалий час. Хромоване покриття захищає ключі від корозії, надає їм приємний зовнішній вигляд, а також полегшує відмивання по завершенню роботи.
Ключі виготовлені на високому рівні і відповідають німецькому стандарту якості DIN 838.
Упаковкою для ключів служить чохол з прозорими кишенями, який можна складати або віщати на стіну для зручного зберігання інструментів.
Характеристики:
Розміри ключів - 6 x 7 , 8 x 9 , 10 x 11 , 12 x 13 , 14 x 15 ,16 x 17 , 18 x 19 , 21 x 23 мм

Тип ключа
накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
8
Размер
6, 23, 21, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7
Особенность исполнения
изогнутый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели