Ручные Luxury GL-B63 1000W


Доставим под заказ
58 грн.
Наличные:
58 грн
Безнал:
73 грн
Купить
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Luxury GL-B63 1000W - Фонарик

Легкий и компактный ручной фонарик Luxury GL-B63 является универсальным аксессуаром и пригодится в бытовых, туристических, дорожных и других условиях. Благодаря своему небольшому размеру, всего 11 см, фонарик легко разместится в кармане, рюкзаке, сумке или бардачке автомобиля и в любой момент будет под рукой.
Фонарик выдает достаточно мощный луч, чтобы совершить с его помощью необходимую вам операцию,
Читать полностью
Технічні параметри:

Luxury GL-B63 1000W - Ліхтарик

Легкий і компактний ручний ліхтарик Luxury GL-B63 є універсальним аксесуаром і стане в нагоді в побутових, туристичних, дорожніх і інших умовах. Завдяки своєму невеликому розміру, всього 11 см, ліхтарик легко розміститься в кишені, рюкзаку, сумці або бардачку автомобіля і в будь-який момент буде під рукою.
Ліхтарик видає досить потужний промінь, щоб зробити з його допомогою необхідну вам операцію, будь то освітлення шляху, пошук замкової щілини або підсвічування намети під час походу. Один світлодіод оточений віддзеркалюючим матеріалом, що робить світловий потік яскравіше. Конструкція ліхтаря виконана з алюмінієвого сплаву, за рахунок цього він є стійким до падінь з невеликої висоти і інших механічних пошкоджень. Дрібна насічка на рукоятці поліпшує зчеплення з долонею, а ремінець допоможе уникнути падінь приладу. Управління ліхтариком здійснюється за допомогою однієї кнопки, розташованої на бічній частині корпусу. Харчування ліхтаря забезпечується трьома батарейками типу ААА, вирушаючи в тривалу поїздку або похід, вам не доведеться шукати місце для підзарядки акумулятора, змінний комплект батарейок, дозволити швидко привести ліхтар в робочий стан.
Особливості:
Термін служби світлодіода до 50000 годин
Один світловий модуль діаметром 2,5 см

Тип
Ручные
Количество режимов яркости
1
Мощность светового потока
500 (Лм)
Дальность луча
100 (м)
Длина
110 (мм)
Питание
ААА батарейки
Влагоустойчивость
Да
Количество светодиодов
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Luxury» в категории «Фонарь»
Показать все модели